Дякую за привітання з днем ​​народження статус

Дякую за привітання з днем ​​народження статус

Дякую за привітання з днем ​​народження статус – Дорогі мої, спасибі велике за увагу і теплі привітання в цей день! Дуже хочеться, щоб все, сказане вами сьогодні обов’язково збулося. І я вірю, так і буде. Я вдячна вам за те, що ви є в моєму житті!

Дякую за прекрасні слова, Дякую за всі ваші побажання!. Бажаю, щоб стократ повернулося до вас Все те тепло, що ви мені посилали.

Як радісно розуміти, що існують на світі друзі, які не забувають про важливі дати! Дякую за привітання, я відчуваю себе найщасливішою людиною!

Щиро дякую за теплі привітання з моїм днем ​​народження, за добрі побажання і приємні слова. Нехай у вас все буде чудово і благополучно. Бажаю вам у відповідь великого щастя і вірною удачі.

Найкраще і приємне – отримувати привітання від близьких людей. Дякую за увагу і приємні слова, вони мені гріють серце і дарують радість!

Спасибі всім за привітання, Що оточили теплотою. Нехай ці солодкі миті Повернутись до вас лише добротою.

Дякую за теплі слова, які показали мені наскільки прекрасний сьогоднішній день! Ціную Вашу увагу і нескінченно радію думки про те, що в житті існують справжні друзі! Люблю вас!

Від щирого серця дякую за прекрасні привітання, неймовірні і чуйні побажання, компліменти, за всі добрі слова! Дуже приємно за надану увагу і я рада, що мене оточують такі добрі люди!

Якщо б не ваші слова, я б і не знала наскільки приємний сьогоднішній день! Спасибі, що відкрили заново мені це свято!

Мені так приємно стільки добрих слів почути, Спасибі всім за привітання говорю. Без вас би дуже сумне свято вийшов, Всіх обіймаю я і щиро люблю!

Ваші побажання – це саме те, що потрібно, щоб мій день народження був ідеальним. Дякую вам, мої рідні, за увагу і щиросердечні вітання!

Мені так приємно, що поруч зі мною найдорожчі мені рідні і близькі люди! Я люблю вас, дорожу вами і високо ціную вашу увагу, вашу щирість і теплоту ваших почуттів і слів! Сказано стільки хорошого і доброго про мене, сказано так сердечно і тепло! Дякую вам всім велике. І прийміть у відповідь мої побажання: миру, добра, любові, успіхів і процвітання, краси і розуміння, радості буття і гармонії душі! Давайте ми все будемо дуже щасливими людьми!

За поздоровлення серцево Вам дякую І не забуду цих слів приємних. За все спасибі вам душевно говорю, І все хороше повернеться нехай назад!

Дякую вам за чудові привітання, за хвилини радості, що ви подарували мені сьогодні, за вашу увагу, що саме по собі безцінне. Дякую.

Дякую Вам за привітання, За красу чарівних слів, Бажаю щастя, натхнення, Нехай в житті панує любов.

Від щирого серця дякую вам, за всі добрі слова і побажання в мій день народження. Мені дуже приємно усвідомлювати, що в цьому світі є люди, які люблять і цінують мене такою людиною, яким я є. Нехай вам повернеться все добро, помножене на благополуччя в рази більше, ніж я отримую сьогодні. Будьте щасливі!

Ви в день народження мій вклали Шматочок маленький душі. Хочу щоб щасливі Ви були І радість в кожному дні знайшли.

Спасибо большое за приємні і зворушливі привітання в мій день народження. Мені дорого Вашу увагу, Ваші побажання і добрі слова. Нехай неодмінно збудеться все, про що Ви говорили, нехай і Вам доля пошле велику удачу і щастя.

Хлопці, спасибі велике за привітання! Окреме спасибі людям, дзвонив з 6 до 9 ранку! Я вас не забуду!

Спасибо большое за вашу увагу і чудові привітання в мій день народження. Ваші слова змусили мене посміхнутися, ваші світлі побажання надихнули мене, додали бадьорості і сил, впевненості та цілеспрямованості. Спасибі вам велике, прийміть у відповідь побажання добра і щастя, відмінного здоров’я і незгасного оптимізму душі.

Дякую всім за привітання! Всі хто не привітав, вже видалені! =)

Сьогодні отримала від вас безліч добрих слів і теплих побажань. І я, звичайно ж, вірю, що всі вони обов’язково збудуться. Спасибі вам, дорогі мої друзі, рідні та колеги, за вашу увагу, тепло і турботу, якими ви сьогодні оточили мене. Мені дуже приємно!

Кошик печива, Меді варення – Ось частування В мій день народження! Дякую всім за привітання !!!

Від душі хочу подякувати за теплі привітання і світлі побажання в мій день народження. Нехай все сказане дійсно здійсниться. Вам теж побажаю щирої радості і душевного щастя, доброго здоров’я і чудового життя.

Дякую вам, любі друзі, за те, що не залишилися в стороні. У мій день народження згадали мене, надіславши так багато поздоровлень мені.

Величезне спасибі всім за добрі, щирі, зігріваючі своїм теплом побажання! Я сподіваюся, що всі вони збудуться не тільки для мене, але і для Вас і життя у нас всіх буде веселою, безтурботною і прекрасною!

Живу для тих, кому потрібна … дружу лише з тими, хто їм впевнена … спілкуюся з тими, хто приємний … І вдячна тим, хто цінує !!!

Коли ще дізнаєшся про себе стільки хорошого, як не в своє свято. Дякую за привітання, за компліменти і високі оцінки. Тепер у мене стільки здоров’я, удачі і щирого тепла, що реалізувати всі побажання буде легко і просто. Тішуся з того, що ви у мене є і постійно посміхаюся.

Дякую за привітання з днем ​​народження статус – Я присвячу цей статус не хлопцеві, не батькам, а не собі. Я дарую це серце друзям, без них світ здається чорно-білим, спасибі вам просто за те що ви є!

Величезне спасибі за привітання! Хочу висловити і свою подяку за те, що ви зі мною. Мої справжні друзі, дорогі рідні і улюблені. Без вашої присутності в моєму житті, турботи, уваги, рад і підтримки, любові і розуміння – мене б не було! Дякую що ви у мене є!

Спасибі батькам за те, що дали життя, друзям за те, що зробили її красивою, а улюбленою за те, що я не дарма її прожив!

Спасибі вам за добрі слова. Вони мені душу, серце зігрівають. Яке щастя, коли є сім’я, друзі, Коли рідні люди вітають.

Дякую всім – план хороший! =)

Я вам у відповідь бажаю тих же благ: Здоров’я, і ​​любові, і щастя. Спасибі, що в такий прекрасний день Мені є з ким розділити моє особисте свято!

Як багато хочеться сказати на знак вдячності і як мало статусу для цього. Не буду оригінальним і просто прокричу: СПА-СИ-БО!

Сказати «спасибі» вам хочу зараз. Приємно отримати в свій день народження Безцінний увагу від вас І ваші золоті привітання.