Фрази, афоризми, висловлювання про осінь

Фрази, афоризми, висловлювання про осінь

Мрія будь-якої людини в холодні осінні вечори – гріти ноги біля справжнього каміна, читати цікаву книгу, неспішно попивати чай і щоб кохана людина був при цьому поруч.

Я безумніше, ніж осінь. Мабуть, перший раз в житті я роблю так як мені хочеться, не замислюючись про наслідки.

Якщо скласти докупи перші літери осінніх місяців, вийде саме те, чого не вистачатиме на всьому їх протязі.

Ах, осінь ти дні квапити постривай. Ще попереду і вітру, і дощі. Але жаркого літа не порвана нитка. Даремно ти хмари на небі неволі. Чи не час поки листопаду кружляти. Ти, осінь, слабка, ти спочатку всього лише …

настрій класне – весняне! Я йду, посмішки не тая. У мене сьогодні – неділя! Ну і що, що осінь і четвер.

Осінь – час змін. Як жовте листя, до нас повертаються старі, давно забуті друзі.

Подивися на дощову осінню погоду очима свого парасольки – він адже так і рветься вийти в світ і пофліртувати серед своїх родичів!

Осінь – час песимістів і меланхоліків, час тих, хто любить сумувати і мріяти, склавши руки. Місяці мертвої пустелі лісів із залишками життя.

Закохуйтеся і зустрічайтеся, восени все одно більше нічого робити.

Взагалі, осінь знаходиться всередині нас. І кожен її переживає по-своєму … Хтось бачить тільки сльота, напівголі дерева і похмуре небо, а хтось знаходить осінь барвистою, трохи прохолодною і тому трішки ніжною.

Осінь увірвалася вітрами, дощами, холодними ночами, жовтим листям, дивними думками …

Все, хто любить хандрити, мріяти про нездійсненне, сумувати, плакати, рвати на собі вени, напевно, раді. Прийшла пора меланхоліків – дощова, дурна осінь.

Настала осінь, і знову цей болісний вибір в аптеці, що краще – фервекс, колдрекс або терафлю.

Осінь наближається як невблаганний військо. І ти розумієш, що любов-це щось більше, ніж грайливе слово легковажної жінки. (З кінофільму “Летний дождь”)

У Нью-Йорку є така пора, коли ти відчуваєш подих осені задовго до того, як впав перший лист. Повітря стало прозорим, літо залишилося позаду, і одного разу вночі вперше за довгий час тобі хочеться накритися теплою ковдрою. ( «Секс у великому місті»)

Осінь … холодна, вітряна і дощова. Але вона ставати затишній і теплій, якщо ти в ній не одна. Якщо в ній є він …

Мені подобається осінь, коли неодмінно йде дощ, стоять мокрі голі статуї, і до них неодмінно прилипають чорні листя, і по невимощенной землі, звичайної, натуральної, лежать уже темно-жовте листя і прикривають бруд. (Рената Литвинова)

Осінь – в душі людини. Як і весна, літо, будь-який сезон, будь-яка погода. І тому одного й того ж дощу хтось з радістю і передчуттям очищення підставить свої руки, а інший важко нахмуриться, змахне в випадковий струмок свою печаль і тугіше затягне плащ. Погода в нас, а дощ … він просто йде. Позбавлений відтінків добра і зла, радості і печалі, дощ іде крізь наші душі.

Перший подих осені – просто щастя після спекотного і спекотного літа. (Шарлін Харріс)

Осінь, вересень. Тиха усмішка. Сумне ранок, сірий день, а вечорами шоколад і чай, але найсмачніше НЕ шоколад – це десерт, а на десерт теплі спогади про минуле літо …

Добре, є осінь, вона ніжно і акуратно готує нас до холодів. Улюблена осінь. Час роздумів, рук в кишенях, глінтвейну вечорами і приємною меланхолії … (Ельчин Сафарли)

Твої слова хотіли викликати у мене сльози, але листопад зупинив їх і забрав в осінь …

Я не люблю осінь. Не люблю дивитися, як в’януть повні життя листя, програвши битву з природою, вищою силою, яку їм не здолати. (Сесілія Ахерн)

Немає нічого сумніше і безмовно осінніх сутінків. (Еміль Золя)

– Я не хворий, – сказав полковник. – Просто в жовтні я відчуваю себе так, ніби мої нутрощі гризуть дикі звірі. (Габріель Гарсіа Маркес)

Осінь – відмова від зайвих людей і брак часу на потрібних. Всього-то.

Щороку в тобі щось вмирає, коли з дерев опадає листя, а їх голі гілки беззахисно гойдаються на вітрі в холодному зимовому світлі. (Ернест Хемінгуей)

Осінь – це те, що робить людей більш зухвалими, грубими і сухими, як опале листя.

Є похмура в осені прорідити – як би виношенібуття:такпросторо,щонема про щосперечатисяібудь-якадорога-твоя.(ОлексійПурин)

Скількитизабирала?Скількитикидалавпрірву?!Яненавиджутебе,осінь,затвоюжорстокість!

КрасивістатусипроосіньКороткістатусиПрикольніЦитатипроосіньанглійськоюОсінніНовіцитатипроосіньФрази,афоризми,висловлюванняпроосіньПрикольніосінністатусиКрасивіцитатипроосіньЦитатизі змістомСтатусипроосіньзі змістомПровересняСтатусипрожовтняПролистопада