Хороші цитати про сина

Гарні цитати про сина

Син хорошим не народиться, а виховується.

Моя мрія – лише ти, синку, я про тебе все життя мріяла. Ти найсвітліший в життя промінь, світліше в житті не бачила.

Те, що я не тусуюсь ночами і додому приходжу, коли мені скажуть – це не означає, що я мамин синочок, це називається просто – повага до батьків.

Було нас з ТОБОЮ двоє … ще хтось третій – самий КРАЩИЙ, найславетніший Карапуз на світлі. Маленький хлопчисько – наш рідний синочок!

Мій малюк – він наймиліший, найрозумніший і найкрасивіший, самий чоловік рідної, мій синочок дорогою!

Кращі цитати про сина

Якщо твій син стоїть горою за свою дружину – пишайся, ти виростила справжнього чоловіка. А якого ти виростила сина – покаже твоя старість.

Ось, ось це чудо! Він намагається вистрибнути з животика, випирає різними частинами свого тільця, ніжно проводить по руці зсередини. Я гордо скажу, що це мій син!

Після солодкої муки Мамі сина принесли, Ні дорожче людини У куточках Землі.

За кожну мить, за кожен вдих, за те, що СИНА дав мені Бог, за біль, за щастя, за удачу, за те, що я сміюся і плачу. За те, що я ще люблю. За все я життя ДЯКУЮ!

Не обов’язково людина, яка виростила сина, побудував будинок, посадив дерево – справжній чоловік. Дуже часто це звичайна жінка.

Навряд чи я коли-небудь зможу пояснити тобі, що для мене означав ту вечерю на двох, на який ти мене запросив. Мій син, я люблю тебе.

Найкращі цитати про сина – Синку, нехай життя стане метою Не дати в образу честь, рідних, себе, Щоб все, зігнути які хотіли, Бігли з поля бою від тебе!

Тепер нас троє, ми повноцінна сім’я, Нехай щастить нам у всьому, завжди, Нехай синок росте на радість завжди, Нехай буде прихильна до нас доля.

У вас народився синочок, Світ став вам інший зараз, Він славний такий хлопчина, Посмішка в його устах.

Ти народила синочка – яке щастя, Чарівним чоловічком поповнилася сім’я, Нехай минуть вас все негоди, Будь самою щасливою, кохана дружина. Я нікому не дам в образу вас, Отцем я став, завдяки тобі, рідна, За вас молитися буду кожну годину, Моя любов до вас найбільша.

Про щастя моєму нехай всьому світу розповість вітер, Про те, що у мене синочок народився, найкращий у світі, Тепер відповідальність лягла вся на мене, Адже син приклад повинен брати з батька.

Не виходьте заміж за чоловіка, якщо не хочете мати сина, як він, і не одружитеся на жінці, якщо не хочете мати дочку таку ж, як вона.

Променистий світ розлився, У нас з тобою синочок народився, Кохана дружина, тебе я вітаю, Бути ідеальним чоловіком і батьком обіцяю.

Ти з’явився – цей день я не забуду! Я буду пам’ятати цю мить завжди, коли до моїх грудей припало диво … Синочку мій, я так люблю тебе!

Я в цей день щасливий, о цій порі Поспішаю з народженням малюка тебе привітати першим, Моя рідна, син тепер у нас, Так щасливий я, що напружилися всі нерви. Я буду сина няньчити дні і ночі, Я вірю, в вихованні чекає мене успіх, Нехай буде все, як ти захочеш, Адже матуся його прекрасніше всіх.

Ми з нетерпінням чекали цього миті, Синку народився, пішли всі хвилювання, Дзвінким криком про себе заявив, Дай Бог йому здоров’я, радості і сил.

Я хочу від тебе дитину – сина, і навіть дочка. Я хочу їм міняти пелюшки, турбуючись, що не спати всю ніч. Я хочу з тобою щасливу сім’ю створити, Я хочу від тебе дитину, це більше, ніж мрія.

Нова людина на світ з’явився, Плаче він, але тут в усмішці все, О першій годині щасливий ти, малюк, народився, Життя довгої і удач тобі!

Дружина улюблена мені сина подарувала, Тебе я чекаю додому з ним і сумую, Неначе в новий світ мені двері відчинила, Такого щастя всім друзям я побажаю.

Синку! Я зв’яжу тобі життя, з веселою квіточки … Я зв’яжу тобі життя, і потім від душі подарую … Де я нитки беру? Нікому, ніколи не зізнаюся … Щоб зв’язати тобі життя, я потайки розпускаю свою …

За сина тобі величезне спасибі, Нехай росте здоровим він, щасливим, Нехай удача стукає в наш будинок, Нехай радість і щастя оселяться в ньому.

Кращі красиві цитати про сина – Народився маленький клубочок, І нині зовсім не до сну! Стільки турботи потрібно, ласки, І справ тепер – сила-силенна, Щоб сміялися ці очі! І немає прекрасніше клопоту.

На подушці тихо-тихо Щастя маленьке спить, за іграшку вчепилося, своїм носиком сопе. цікрихітні ручки вічно буду цілувати! Радість, щастя неземне – як тебе ще назвати?!

Нас сьогодні стало троє, Це щастя найбільше, Це радість, якої немає кінця, Ти подарувала мені статус батька. Кохана дружина, тебе сердечно вітаю, З чудовим поповненням дорогим, Усмішок, удачі і добра бажаю, Здоров’я міцного вам двом.

Я виховую чоловіка Доброго, красивого, Ласкового сина! Гордого і сміливого, Дуже працьовитого! Люблячого, милого Сина справжнього!