Компліменти чоловікові в прозі

Компліменти чоловікові в прозі

Я знаю людину, в якому все прекрасно, який володіє неймовірним талантом, чарівною посмішкою, проникливим поглядом, фантастичною харизмою, відкритою душею і багатим серцем, ця людина – ти.

Милий! Твої обійми міцні, як витриманий коньяк, твоя любов паморочить мою душу не гірше дорогого віскі, а приголомшливий погляд кружляє голову, як марочне шампанське. Я відчуваю, що з кожним днем ​​все сильніше впадаю від тебе в залежність, і мені це подобається!

Я тобою не перестаю захоплюватися!

Я найщасливіша дівчина на світі, тому що у мене є ти, мій найкращий, найкрасивіший, самий надійний, і просто мій. Ти моя друга половинка, моя доля.

Я не очікувала, що такий романтик. Наші зустрічі – це казка, наповнена любов’ю і веселими пригодами.

Підбірка компліментів чоловікові в прозі

Я знаю одного чарівника, якому під силу тільки однієї своєю посмішкою може розтопити моє серце, і він зараз читає це смс.

Ти пустотливий, ліричний, цікавий, практичний, карнавальний, ритмічний, святковий, пластичний, нищівно еротичний, бездоганно естетичний …

Мій довгоочікуваний принц з казки, мій найулюбленіший, єдиний і бажаний, мені в житті дуже пощастило, що я зустріла тебе.

Компліменти чоловікові в прозі – Краса твоєї зовнішності і внутрішня гармонія, світло твоєї посмішки і чарівний погляд, унікальність твоєї особистості і неповторний талант, позитивна енергетика і впевнена сміливість, – все це надихає, заворожує і приємно дивує. Ти – особлива людина, ніколи не забувай про це.

Улюблений, сильний ти і розумний, як давньогрецький герой Геракл, красивіше і м’язисті Аполлона, могутній, подібно Зевсу на Олімпі.

Я хочу прокидатися поруч з тобою щоранку!

Світ став найяскравішим, найпрекраснішим, тому, що поруч ти, мій найголовніша людина на землі, мій улюблений. Ти випромінюєш добро і ласку, тільки з тобою я відчуваю себе захищеною.

У тебе глибокий і проникливий голос. Твої руки – такі сильні і ніжні, вони завжди захистять від усяких нещасть. Поруч з тобою мені затишно і спокійно.

Я знаю володаря найкрасивіших очей. Він зараз читає це повідомлення, і, я сподіваюся, посміхається.

Рідний мій, я захоплююся тобою, твоїм ясним розумом, тим, як ти можеш себе стримати в будь-який момент життя, твоїм почуттям справедливості і тягою до прекрасного, мужністю і надійністю, силою і добротою, вмінням допомагати стражденним, при цьому, не виставляючи на показ свої вчинки, твоєї ніжністю і розумінням всіх.

Ти як левеня з мультфільму, такий же милий і чарівний зовні, але справжній лев всередині! Ти легко сподобаєшся моїм друзям і залякаєш давніх ворогів. Ідеальне поєднання.

Всі говорять, що чоловіки сволочі, так просто справжній чоловік на світі є один і це ти!

Моє сонечко найяскравіше, найсвітліше, найрадісніше, найулюбленіше. Ти – моя насолода і моє насолоду, ти – мій океан і мій космос, ти – моє натхнення і моя здійснена мрія. В тобі таїться неймовірна сила, яка тягне мене за тобою, твоя краса, твоя душа, твоя посмішка відкривають для мене цілий світ – світ щастя і чудес. Я тебе люблю і буду любити вічно.

Дорогий, ти причина моєї неуважності, з тобою я постійно щось втрачаю. В твоїх міцних обіймах я втрачаю почуття реальності, під твоїм палким поглядом – розсудливість, а від твоїх палких поцілунків я просто втрачаю контроль над своїми почуттями та емоціями.

Поруч з тобою моє життя знайшла новий сенс!

Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти найдорожче, що є у мене в житті. Ти подарував мені мрію і надію.

Я пишаюся тобою, гаряче люблю і завжди тебе підтримаю у всьому. Твій творчий розум допоможе тобі в вигадуванні нових ідей і рішень.

Не можу довго дивитися на тебе, мене засліплює світло твоїх красивих очей, і крім них я вже нічого не помічаю.

У світі багато радощів і задоволень, але справжнє щастя приходить лише з такими, як ти!

Раніше мені здавалося, що тільки в фільмах показують найкращих чоловіків. Тепер я знаю тебе і розумію, як сильно помилялася. Найкращі живуть поруч з нами.

Я хотіла б завжди з тобою засинати, прокидатися, дихати одним повітрям, разом жити!

Як казав Чехов: «У людині все має бутипрекрасно … »Так ось, в тебе все чудово, ти – джерело радості і світла доброти, твоє серце – вогник щедрості і натхнення, а твоя душа – джерело всього дивного. З твоєї посмішкою хочеться співати і вірити в диво, ти, ніби формула щастя за сумою краси, чарівності, витонченості та ерудиції.

Хіба можна встояти перед твоїм прекрасним поглядом, ніжна посмішка твоя вбиває наповал, а приємний тембр голосу бере в полон, з якого я не хочу йти. Не відпускай мене на свободу, адже в твоїх обіймах так солодко і затишно, в твоїх руках, улюблений, моє щастя!

Компліменти коханому чоловікові в прозі – Мені так пощастило з тобою. здорово, що я завжди можу на тебе покластися!

Наша зустріч з тобою – не випадковість, це просто доля. Я так рада, що є у мене – мій єдиний, бажаний, і найкраща людина на землі. Ти подарував мені крила щастя, і я за це тебе, адже життя для мене стала казкою.