Компліменти дівчині в прозі

Компліменти дівчині в прозі

Я знаю людину, в якому все прекрасно, який володіє неймовірним талантом, чарівною посмішкою, проникливим поглядом, фантастичною харизмою, відкритою душею і багатим серцем, ця людина – ти.

Кохана, я закохуюся в тебе кожен раз все сильніше і сильніше. Ти наповнюєш моє життя затишком і теплом. Моя любов до тебе, немов космос, без кінця і краю!

Де ж твій німб? Ти ангел, не інакше! Звичайні жінки не бувають такими красивими!

Дорога, ти як вірус, підхопити який велике щастя. Від твого погляду піднімається температура, милою посмішки – підвищується тиск, плавних і граціозних рухів – частішає серцебиття. Це найприємніше нездужання, і я хочу, щоб вона трансформувалася в хронічне захворювання.

Перед красою твого обличчя тьмяніють навіть риси прекрасної Клеопатри.

Дуже красиві компліменти дівчині в прозі

Ти – діамант серед тисяч підробок, який мало хто може собі дозволити, але мріяти про нього не припиняє кожен!

Кохана, в твоїх ніжних руках знаходиться ключ від мого серця, яке давно вже б’ється тільки для того, щоб жити для тебе!

Компліменти дівчині в прозі – Після спілкування з тобою дуже складно втриматися від компліментів. Ти подібна легкому бризу, але така ж норовлива і некерована як морська хвиля. В тобі нез’ясовним чином переплітаються грація і поступливість з напором і непокорою. І про тебе я можу говорити тільки в найвищому ступені: ти найкраща!

Навколо так багато блискучою біжутерії і красивих, яскравих підробок. Але мені пощастило, адже ти справжній діамант. Ти засліплює блиском своєї краси, заворожує таємничим мерехтінням жіночності, вражаючі сяйвом гострого розуму і харизми. Про тебе мріє кожен, але я щасливий, що цей дорогоцінний камінь належить мені.

Твоя посмішка осяває цей день немов сонце!

На конкурс Міс світу від нашої країни потрібно обов’язково відправляти саме тебе!

Мила, добра, ніжна і найкраща дівчина на світі, я такий радий, що ти у мене є. Про таку дівчині можна тільки мріяти. Зустрівши тебе, я зрозумів, що ти моя друга половинка.

Краса твоєї зовнішності і внутрішня гармонія, світло твоєї посмішки і чарівний погляд, унікальність твоєї особистості і неповторний талант, позитивна енергетика і впевнена сміливість, – все це надихає, заворожує і приємно дивує. Ти – особлива людина, ніколи не забувай про це.

Ти найкрасивіша дівчина на світі, ти просто зводиш мене з розуму!

З усіх дівчат ти є найкращою! Так вважає моя душа! Твоя краса гідна золотої корони!

Ти – моя неповторна леді досконалість! В тобі чудесним чином поєднуються прекрасний характер і карколомна зовнішність, принадна чуттєвість і іскристий запал, гострий розум і неземне чарівність. На всій землі не знайти більш дивного створення, ніж ти!

Не часто зустрінеш цікаву людину, з яким приємно розмовляти на будь-які теми і який може знайти спільну мову з ким завгодно. Але Ви приємно мене здивували, неможливо не заслухатись, коли ви говорите. Цікаві люди – це рідкість і родзинка сучасного суспільства, тому їх потрібно цінувати і берегти.

Дівчина, у вас така досконала зовнішність, що від неї виходить світло як від ікони.

З тих пір, як ти зі мною, улюблена, світ знайшов колір. Брудне стало чистіше, темне – світліше, придбане – дорожче … Я не можу не захоплюватися тим, як ти віртуозно володієш магією любові!

Ти до неможливості красива і чарівна, чарівна і приваблива!

Зустріч з тобою, кохана – це незвичайний подарунок долі! Ти мій ангел, скарб, моя доля. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою, ти надихає мене!

Не один художник не зміг би зобразити так чудову красу!

Життя завжди робить подарунки, але головний подарунок це ти!

Доля подарувала мені найпрекраснішу дівчину – тебе, моя улюблена. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою і закоханим людиною. Ти навчила мене літати.

Добрий, щирий, життєрадісний чоловічок, від якого віє теплими надіями, щасливими мріями, яскравими посмішками, ти – людина, яка має неймовірну внутрішню силу, чарівною красою, позитивною енергетикою, одним словом, людина – диво.

Ти свіжа і необхідна мені, якковток повітря!

У тебе немає вад і навіть те, що ти вважаєш недоліками – гідності в очах інших людей!

Компліменти дівчині в прозі своїми словами – Ти посміхаєшся, і починається злива з позитивних емоцій та яскравих вражень!

Рідкісний квітка так граціозний як ти, тендітна, ніжна і романтична. В тобі скромність ромашки і шик троянди, екстравагантність орхідеї і чарівність незабудки.

Без тебе я тепер нікуди і ніколи! Тільки з тобою я впевнений в прекрасне майбутнє і насолоджуюся справжнім!