Красиві слова на 14 лютого коханій дівчині

Красиві слова на 14 лютого коханій дівчині

Будь веселою, рідна. Знай, тебе я обожнюю, більше життя я люблю, почуття наші березі!

Улюблена девчоночка рідна, уяви, не міг подумати я, що полюблю так щиро і ніжно, але ось одного разу зустрів я тебе …

Кохана, хочу привітати тебе з днем ​​закоханих і висловити найщирішу вдячність за все, що ти робиш. Тільки дивлячись в твої очі, хочеться радіти життю, тримаючи тебе за руку – вірити в майбутнє, обіймаючи тебе – відчувати силу нашої любові.

Нехай цей день, як шоколад c шампанським, розтане і на смак буде хороший, зі святом любові тебе прекрасним, цей день – він на інші не схожий!

У День Святого Валентина, хочу тебе міцно обійняти. Залишайся завжди такою ж красивою, тільки ти можеш мене зрозуміти.

Найкрасивіші слова на 14 лютого коханій дівчині

Моя любов до тебе перешкод не знає, нехай Валентин її благословить! Ти розумна, весела, часом шалена, люби її – мені серце каже!

Будь весь час красивою: і душею і собою. Будь весь час улюбленої: і взимку, і навесні.

Я кожен день долю дякую, що нас зв’язала міцно так з тобою. Твій кожен жест і кожен погляд люблю! Давай не будемо сперечатися ми з долею!

Красиві слова коханій дівчині на 14 лютого – З поцілунком шлю я валентинку, а на ній, ти бачиш, ангелок, гордо перекинув лук за спинку: два сердечка підстрелити він зміг.

Поспішаю привітати і в любові зізнатися, з Днем закоханих, мила моя, бажаю тобі частіше посміхатися, жити радісно, ​​щастя не тая …

Улюбленою дівчині на світі, я прошепчу «люблю тебе», і пристрасно, ніжно вітаю м Днем Валентина я тебе!

Кохана, зі святом тебе. Цей день тільки наш, я дякую богові, що у мене є ти. Нехай в житті тебе обходять невдачі і нещастя, а за тобою йдуть успіх і удача. Бажаю, кар’єрного зростання, море квітів, сміху, посмішок, позитиву і сили. Нехай життя приносить тільки радість, а рідні нескінченно дарують любов. З Днем святого Валентина.

З днем ​​святого Валентина вітаю, і як завжди дарую квіти. Здоров’я, радості бажаю, гармонії, затишку, краси!

Лови щастя руками, насолоджуйся, гори, від життя божевілля радість даруй. Вір в себе і будь сильною. Такий же пустунки і красивою.

Хочу сьогодні я в любові зізнатися! Душа давно потрапила в пастку, хочу з тобою я життям насолоджуватися, і радіти сонячному дню.

Будь весь час красивою: і душею і собою. Будь весь час улюбленої: і взимку, і навесні.

О, як тільки я тебе побачив, тепер не забуду теплі очі, як волосся шарпав шалений вітер, давно тобі я не можу сказати.

День закоханих – свято трепетних почуттів, серцевих хвилювань, романтичних вчинків. Нехай цей день і все твоє життя, мій ангел, буде наповнена нотками щастя, нашого взаємного неземного тяжіння. Люблю тебе і разом з тобою радію життю.

День всіх закоханих, мила моя, дає додатковий привід зізнатися тобі в любові! Ти мій промінець світла, моя любов, моя ніжність і радість. Я не перестаю захоплюватися тобою. Ти зробила мене найщасливішою у Всесвіті, я насолоджуюся кожною хвилиною з тобою поруч. Твій запах, твоє волосся, твоя посмішка і очі зводять мене з розуму. Я тебе дуже люблю!

З Днем закоханих, дорога! Ти красива така, що сніжинкам не зрівнятися, неможливо не закохатися.

Кохана, незважаючи на холодний лютому за вікном, я бажаю, щоб усередині в тебе не згасав вогонь, що зігріває нас навіть лютої зими. Спасибі тобі за твою ніжність, за тепло. твій внутрішній вогонь відбивається в твоїх очах, ось чому я можу дивитися в них вічно.

Бажаю визнання не скромних, в свято всіх закоханих. Дивують і захоплюють, подвиги ти зробиш собі!

У День Святого Валентина, обіймаю тебе міцно і сильно. Бажаю тобі здоров’я і удачі, цілуй мене міцніше й дужче.

Я не можу без тебе жити. Коли тебе немає поруч, мене охоплює така туга і страждання, ніби мене здавлюють якимось невидимим пресом. А коли я бачу тебе і торкаюся до тебе, я навіть не на сьомому небі від немислимого захоплення, а десь у відкритому космосі. Давай терміново щось з цим робити. З Днем святого Валентина!

Є в світі багато побажань, їх усіх не перелічити. Тебе я просто вітаю, люблю такою, яка є.

Тебе рідну вітаю, здоров’я щастя я бажаю. І побажатитобі хотілося, щоб в душі завжди все співалося.

З Днем закоханих тебе вітаю і в любові я своєї запевняю, чекаю взаємності, ласки, тепла, так хочу, щоб зі мною ти була!

Красиві слова-зізнання на 14 лютого для коханої дівчини – У день всіх закоханих скажу: рідна, тебе так люблю, як я ніколи не любив, як ніби я раніше не жив.

У День закоханих, дорога, від любові до тебе, згораючи, я поспішаю тебе обійняти, ласкаво поцілувати.

Улюблених очей безмежні озера, весела вдача, іскристий добрий сміх, посмішка світла … Безперечно, для мене завжди ти краще за всіх!