Красиві слова про школу – фрази про випускний і закінчення школи

Красиві слова про школу

Як люблю я школу, мама! Вранці шумною юрбою в клас приходимо самий-самий … Цей клас – звичайно мій.

Читати – не читаю, писати – не пишу. У іграшки граю, а в школу хочу.

Учитель – заповітне слово, воно з малих років усі знають! Світло знань, загадки природи наповнили дитячі роки!

Все в школі нам і близько, і знайоме, всюди праці наполегливої ​​сліди. Тут ми вчили важкі біном і Пушкінського генія плоди.

Все головне в долі людини починається зі школи. Яким ти будеш в шкільні роки, таким ти і станеш в подальшому житті.

Найкрасивіші слова і фрази про школу

Вчора сиділи ми за партою, і думав кожен про своє, про своє, такому прекрасному, не про уроці, наш урок – потім …

Роки шкільні промчали безповоротно, на уроки не кличуть зараз дзвінки, тільки згадати нам часом так приємно, як ми жили в ці світлі дні …

У школі ти вчися, що не ной. Школа дітям – рідний дім. Вранці розпочався урок – роти закриємо на замок. Адже вчитель пояснює, в царство знань запрошує.

Переваги та недоліки сягають корінням в школу, і ключі від благополуччя знаходяться у вчителів.

Сумні і красиві слова про школу – Шкільні роки пройшли безповоротно. Тільки на серці тепло і приємно, якщо раптом колишніх побачиш хлопців! Зустрічам таким кожен щиро радий!

Сучасним школярам, ​​у яких в кабінетах є інтерактивна дошка, не зрозуміти, як це піти намочити ганчірку і прогуляти 10 хвилин уроку.

Хлопчаки, мені б вашого завзяття і жвавості чотирнадцяти років! Але я йду по шкільних коридорах, і до мене хлопчакам справи немає.

Школі, в якій я вчуся, сімдесят років. Але, мені здається, що жодна нова школа не може передати таку доброту і тепло, які випромінюють стіни моєї школи, роками зберігає дзвінки змін, гучні вигуки і сміх учнів, строгі, але правильні настанови вчителів …

Сьогодні, в цей знаменний день, день виходу у велику, доросле життя вчорашніх дітей, хотілося б вимовити слова подяки всім тим, хто створював в школі цю дивовижну світлу атмосферу довіри і взаєморозуміння.

Школяр, школяр, що так рано ти поспішаєш сьогодні в клас? Ти завжди приходиш о восьмій, а тепер десяту годину!

Школа не повинна вчити нововведень, нововведення людина відкриває і осягає сам. Школа повинна вчити традиції.

Зараз діти на новорічних ранках не хочуть бути просто сніжинками або зайчиками. все більше Русалочка, принцесами та Бетменом … А я з тих, вісімдесятих, хто був сніжинкою … І пам’ятаю, як ми з папкою майстрували мені красивущая корону з картону, вати, марлі і битих ялинкових іграшок … Може у нас було і не таке наворочені дитинство , як тепер у сучасних дітей, зате як воно об’єднувало з батьками!

У велике життя ви нам відкрили двері, ви нас не тільки абетці вчили. Учитель! Ми Вас любимо, ми Вам віримо! Ми доброти уроки отримали!

Школа – найкращий друг, другий наш друг рідний. Тут осягаємо курс наук ми дружною сім’єю.

Рідна школа! Світла пора! Сюди поспішали шумною толпою.Чтоб в радість, зануритися тут, з ранку і радість цю забрати з собою.

Я люблю свою школу. Мій старший брат теж вчився в ній. Коли я була маленька, я часто ходила з братом в школу на різні свята і з трепетом, заходячи в цей храм науки, дивилася на його високі склепіння. Я точно знала, що знову прийду сюди через кілька років, тільки з портфелем на плечах.

Дякую тобі, школа, що стала мені будинком. Дякую, тебе, школа, за безодню друзів. Дякую за уроки і зміни, за екскурсії і за суботники. Дякую, тебе, школа, я навчився дружити, я навчився рахувати до мільйона.

Перший дзвінок і останній дзвінок дзвенять щороку для кого-то. Хтось на перший приходить урок, зі школою прощається хтось.

Я на уроці перший раз. Тепер я учениця. Увійшла вчителька в клас, – вставати або сідати?

Сумні слова і фрази про школу – Хочеться знову в школу. Потягати непідйомний портфель-ранець, сменку яка мала властивість періодично або втрачатися, або забуватися будинку, посидіти за партою, за записами на якій можна простежити всю еволюцію учня, по прогулювати уроки, причому найчастіше за школою, а шкільна їдальня, де були дуже смачні булочки, які їли не кусаючи, а відламуючи, а вчителі особливо з хімії та біології,таке відчуття, що їх клонують в будь-якій школі або майже в будь-який є така вчителька в окулярах, з пучком, з довгою указкою і з пробірками або з черепом під пахвою, та ще багато чого було …

Продзвенить дзвінок веселий, і відкриється зошит. Ось і школа, ось і школа нас кличе до себе знову.

Вікнами умитими школа посміхається, сонячні зайчики на обличчях у хлопців. Після літа довгого тут друзі-подружки в зграйки збираються, радісно шумлять.

Сьогодні буде чудовий свято, приїде багато гостей. Відкрито в школі двері навстіж – гуляйте, школі ювілей!

Для мене школа – це другий дім. Тут ми спілкуємося, радимося і дорослішаємо. Для багатьох школа – це щось більше, ніж просто освіту. Недарма дорослі говорять, що шкільні роки – це найкращий час їх життя …

Школа нас зустрічала на порозі, школа нас вчила і чекала, вірили, ще зовсім трохи, і покинемо школу назавжди.