Красиві цитати про літо

Красиві цитати про літо

Червень. Яке гарне слово, до чого ж солодко звучить! Від нього віє блаженної лінню і сонячним світлом. (Патриція Хайсмит)

Так, літо складається зі звичних обрядів, для кожного є своє звичне час і своє звичне місце.

Можна любити зиму і нести в собі тепло, можна надавати перевагу літо, залишаючись осколком льоду. (Сергій Лук’яненко)

Є щось прекрасне в літі, А з літом прекрасне в нас. (Сергій Єсенін)

Сльози – це літні дощі, проливаються в душу. (Альфред Остін)

Я хочу зануритися в море пригод. Бігати вранці по сирій траві босоніж. Зібрати рюкзак і піти дослідити ліс. Зібрати величезний букет ромашок і подарувати його мамі. Написати купу листів своїм друзям, які живуть далеко. І під час літа я все це зроблю. (Т. Айбергенов)

Навколо панувало літо. Раптово це стало абсолютно ясно і все ж приголомшило. Довгої зими завжди встигаєш забути, що літо – це диво.

Найхолоднішою взимку я дізнався, що всередині мене непереможне літо. (Альбер Камю)

Як добре літнім вечором сидіти на веранді; як легко і спокійно; от якби цей вечір ніколи не закінчувався! (Рей Бредбері)

Мене лікують лише мрії про літо, про нове життя.

Напевно, у кожного в житті буває таке літо, коли ходиш по землі, немов літаєш по небу.

Прийшло літо, і вітер був літній – теплий подих світу, неспішне і ліниве. Варто лише встати, висунутися у віконце, і негайно зрозумієш: ось вона починається, справжня свобода і життя, ось воно, перший ранок літа. (Рей Бредбері)

Для того, щоб забути людини, кращого часу, ніж літо, не придумаєш. (Джеффрі Евгенідіс)

Сумна, неспокійна туга трьох довгих весняних місяців якось вляглася. На завершальній тижня вона перегоріла – спалахнула, вибухнула і розсипалася на порох. Він без жалю розвернувся обличчям до безмежних можливостях літа. (Френсіс Скотт Фіцджеральд)

Ковтнувши хитко тремтить вересневого повітря, коротке літо розтануло, – а душа все не хотіла розлучатися з його жалюгідними залишками. Стара майка, джинсові шорти, пляжні сандалі … (Харукі Муракамі)

– Ну що ж це таке? Ми ж зовсім встигнемо! – Так. Але якщо ми не почуємо перше солов’їв, то ми встигнемо на все літо! ( «Паровозик із Ромашкова»)

І якщо літо – це час тікати з дому назустріч нездійсненних мрій підліткової душі, то пізня осінь – час повертатися. (Аль Квотіон)

Чуєш, яке повітря? Серпня прийшов. Прощай, літо. (Рей Бредбері)

Вчорашнє літо – смішна помилка.

День закінчувався. Здавалося б, хоч в останній день літа, що минає могло проступити трохи більше смаку та здорового глузду … (Харукі Муракамі)

Вчені кажуть, що люди гірше переносять спеку, ніж холод, і щоліта я погоджуюся з цим. Але варто прийти зими і гарненько задубіти на морозі, як моє тіло заперечує попередню угоду. (Мігель Грейс)

Літо – це маленьке життя. (Олег Мітяєв)

Стояв липень – час, коли алхімія літа перетворює ліс в зливається воєдино яскраву масу зелені, коли паморочиться голова від запахів пульсуючого моря вологого листя і невизначених ароматів землі і плодів, коли перестаєш бачити світ в істинному світлі, час і простір стають порожніми словами , а відлуння давно минулих часів наполегливо звучить в зачарованому свідомості. (Говард Філліпс Лавкрафт)

Дівчина з гітарою, коли безжальне сонце зникає, але в повітрі ще відчувається його запах, коли виходиш на вулицю просто так, не помічаючи порога двері, у якій раніше ти проводив ритуал натягування куртки, шапки і черевиків, чітко розмежує там і тут. Стерта теплом межа дозволеного. (Аль Квотіон)

За ранньою весною – є прикмета – На жаль, коротке приходить літо! (Шекспір)

Моє улюблене час року – червень, початок літа. Коли все ще попереду. Так і треба жити, не обертаючись. І вірити, що попереду все літо, а позаду вся зима. (Наталія Андрєєва)

Це літо спалило нас, висушило до самих нервів.

Летний дождь завжди несе з собою запах моря. (Банана Йосімото)

Насолоджуйся влітку свого життя – за ним завжди йде зима. (Гаррі Гаррісон)