Розумні думки

Розумні думки

Розумні думки – безплідні життя, позбавлена ​​ілюзій. (Альбер Камю)

“Завтра” – одне з найнебезпечніших слів на світі. Паралізує волю похлеще іншого заклинання, схиляє до бездіяльності, в зародку нищить плани та ідеї.

Все потрібно пережити на цьому світі, Все потрібно випробувати і оцінити … Нещастя, біль, зраду, горе, плітки – Все потрібно через серце пропустити. І лише тоді, встаючи на світанку, Ви зможете сміятися і любити …

Все відповіді знаходяться в тобі. Ти знаєш більше, ніж написано в книгах. Але щоб згадати це – потрібно читати книги, слухати себе і довіряти собі.

Найскладніше в житті – цінувати все, що ви маєте і при цьому не прив’язуватися ні до чого. Зайва прихильність до чого-небудь або кому-небудь народжують постійне занепокоєння втратити це.

У кінці життя буде не важливо, скільки машин у тебе в гаражі і в яких клубах ти був. Важливо скільки життів ти змінив, на скількох людей вплинув, і кому допоміг. Роби добро! Це приємно!

Дефіцит хороших людей – не привід чіплятися за кого попало.

Ніколи не живи з людиною – заради грошей, дітей та жалю. Гроші переситяться, діти виростуть, а жалість перетвориться в гнів!

Людина ніколи не зможе написати нову сторінку в своєму житті, якщо він постійно перегортає і перечитує старі.

Якщо ти не такий як всі, тебе складніше використовувати.

Чоловік повинен бути впертим і твердим в життєвих питаннях. Але м’яким і чуйним зі своєю жінкою.

Якщо хочете душевного спокою, киньте шукати недоліки в інших. Навчіться приймати кожного, як «свого». Ніхто вам не чужа, весь світ – ваш.

Не можна чекати від людини те, що йому не властиво. Ви ж не вичавлюєте лимон, щоб отримати томатний сік.

Життя настільки цікава, сповнена і насичена, що просто не можна опускати руки, недарма в православ’ї зневіру вважається найтяжчим гріхом. Адже кожен день, коли сходить сонце, у нас з’являються тисячі можливостей змінити будь-яку ситуацію … (Олег Рой)

Успіх не приходить за один день. Це коли з кожним днем ​​ти стаєш трошки краще, ніж днем ​​раніше. Все приходить поступово.

Завжди будь впевнений, будь обережний, будь точний. (Джеффрі Ліндсей)

Все як завжди. Страх тягне назад, цікавість підштовхує вперед, гордість зупиняє. І тільки здоровий глузд нервово тупцює на місці і лається матом.

Є три пастки, які крадуть радість і мир: жаль про минуле, тривога за майбутнє і невдячність за сьогодення.

Важливим є той чоловік, який приходить на допомогу тоді, коли його навіть не просять.

Розумні думки – Ніколи не розповідайте про себе ні хорошого, ні поганого. У першому випадку вам не повірять, а в другому – прикрасять.

Мені простіше спілкуватися з людиною наодинці, тому що тільки наодинці він стає людиною.

Чи не багатство робить людину щасливою, а щастя робить людину багатою.

Мені наплювати на тих, хто йде з мого життя. Я знайду заміну кожному. Зате тих, хто залишився, я люблю більше життя!

Коли ти відпустиш свій розум, до тебе повернуться твої відчуття.

Навіть самі гострі ікла тварини, ніколи не поранять того, кого люблять, а люди можуть вбити однією фразою …

Ми самі придумуємо собі проблеми, перешкоди, комплекси і рамки. Звільни себе, вдихни життя і зрозумій, що ти можеш все.

Я вважаю за краще робити в своєму житті те, що я люблю. А не те, що модно, престижно чи належить. ( «Москва сльозам не вірить»)

У житті все тимчасово. Так що, якщо все йде добре, насолоджуйся – вічно це не триватиме. А якщо все йде погано – не переживай, це теж не триватиме вічно.

Приймай зараз з радістю. Якщо розумієш, що нічого зараз не можеш змінити, просто розслабся і спостерігай, як все просто відбувається без будь-яких зусиль з твого боку.

Песиміст бачить труднощі при кожній нагоді. Оптиміст бачить можливості в кожної труднощі.