Слова на Старий Новий рік

Слова на Старий Новий рік

Вітаю зі старим Новим роком. Нехай старий рік забере всі хвороби, печалі і негаразди, а новий нехай подарує удачу, здоров’я, благополуччя і щастя. Нехай у домі завжди буде весело і затишно, а на душі – спокійно і світло.

Приходить Старий Новий рік, він багато таємниць в собі несе. Задумайтесь ви про минуле, так забудьте про погане.

Якщо ти зовсім не можеш відтворити події Нового Року (або ж пам’ятаєш їх смутно), доля підносить тобі можливість насолодитися новорічної ночі знову, не чекаючи 12 місяців. Зі старим Новим Роком!

Нехай Старий Новий рік виконає всі ті бажання, що не під силу були Нового року! Будьте щасливі!

Зі святом Старого Нового Року щиро я вітаю тебе! Будь же щасливим в будь-яку погоду, вічно живи ти, сміючись і люблячи!

Красиві слова на Старий Новий рік

Скоро Старий Новий рік! У ваші двері він вже стукає. Відкривайте швидше! Нехай удача до вас примчиться! Нехай вам весело живеться, в радості, любові, достатку! Щоб здоров’я було багато, а гроші і прибуток не обходили стороною ваш дім!

Нехай вам щастя принесе цей старий новий рік! Настрій, гроші, сміх і у всіх справах успіх!

Какая прелесть – Старий Новий рік! Інші країни цього не знають із зимою, зі снігом свято до нас йде, який, я сподіваюся, не стане …

Старий Новий рік – це день, коли потрібно проводити старі думки, старе настрій і відкрити своє серце для нового, для чогось прийдешнього і майбутнього! Нехай рік буде легким, але яскравим, приємним, але не порожнім! Зі святом!

Слова привітання на Старий Новий рік – Ось і Старий Новий рік – свято, але навпаки! І як і раніше ми скажемо: з Новим роком, з новим щастям!

Погано пам’ятайте про зустріч Нового року? Зустрічайте Старий новий рік – шанс все повторити, але, щоб в цей раз нічого не упустити. Нехай улюблений сімейне свято буде до вас прихильним і поблажливим, не карає за витівки і балує подарунками.

Новий рік прийшов! Ура! Веселимося – дубль два: Старий Новий рік йде, Щастя в кожен будинок несе!

Новий рік промчав швидко, час Старий відзначати! Вітальний регістр знову можна оголошувати!

Старий Новий рік – це день, коли потрібно проводжати старі думки, старе настрій і відкривати своє серце для чогось нового: прийдешнього і майбутнього!

Ось він, Старий Новий рік, свято знову до нас йде, так відзнач його, як треба, з повагою до обрядам!

Привітати хочу весь народ, відзначаємо старий Новий Рік! Заіскрилася в келиху вино. Діти свята чекали давно!

Вітаю зі Старим Новим роком і побажати щиро хочу нових перемог і великої удачі в новому році, щасливих моментів і радісних миттєвостей. Бажаю, щоб всі образи, тривоги і печалі залишилися в минулому, щоб новий рік був наповнений тільки щастям, гармонією, добром і любов’ю.

Зазначає весь народ свято – Старий Новий рік! Бажаю радості, веселощів, і заводного настрою.

Зустріч нового року за старим стилем – це можливість знову згадати заповітне новорічне бажання під бій курантів, так нехай всі твої бажання неодмінно збудуться і швидше.

Від щирого серця вітаю тебе з Новим по старому і не зовсім Старим по новому і не новим … Одним словом, вітаю тебе зі Старим Новим роком!

Нехай Старий Новий рік буде відзначений не гірше Нового. Все раннє – завжди краще: давні друзі, усталені традиції, хороші спогади.

Скоро Старий Новий рік. Нехай він забере всі хвороби, образи, печалі і негаразди, а новий принесе удачу, здоров’я, благополуччя і щастя! Нехай у домі завжди буде весело і затишно, а на душі – світло і спокійно!

Друзі, зі Старим Новим роком! У таку ніч не варто спати, а під січневим небокраєм бажання краще згадати!

Улюблений Старий Новий рік вже стоїть несміливо біля воріт, боїться в двері постукати, щоб на господарів не нарватися.

Нехай в старий Новий рік серце знову повірить в чудеса, а душа відкриє двері для нових пригод і надій. Бажаю залишити все сумне і погане за плечима, взяти в новий рік з собою мрію і продовжувати свій шлях з любов’ю і відмінним настроєм.

Нехай Старий Новий рік вам щастя принесе, спокою чуть-чуть. Вкаже вірний шлях.

Нехай старий рік піде безповоротно, а Новий Рік по-справжньому вступить у свої права! Бажаємо,щоб він правив мудро, виправдовував ваші очікування, дарував добро, вселяв у серця надію, відкривав нові перспективи і впевнено вів до успіху!

Красиві слова на Старий Новий рік для привітання – Нехай же Старий Новий рік В гості до Вас з собою візьме Трохи морозца, трохи сніжку І удачі два мішка!

Новий Рік пройшов, пустун! Тільки не сумуй, бо чудовий свято чекає нас попереду! Старий Новий Рік не гірше! Побажаю в день такої відносин добрих, дружніх до ситуації будь-який!

Вітаю вас, мої дорогі друзі, зі Старим Новим роком! Бажаю всім щастя, добра і миру, яскравих фарб любові і прекрасних мелодій щастя! Удачі, стабільності, здоров’я і радості! Будьте щасливі, улюблені й здорові!