Статус з днем ​​народження донечка

Статус з днем ​​народження донечка

Статус з днем ​​народження донечка – Донечко, ти наша радість, наше щастя, Більше життя любимо ми тебе, Пуска розвіє вітер все негоди, Нехай буде благодатною до тебе доля.

Біле плаття, світле волосся, Просто красуня з лагідним голосом. Дівчинка наша, прийми поздоровлення: Свято сьогодні лише твій – день народження.

Озорной характер, милі риси, Донечка моя – красивіше всіх ти. Сьогодні з днем ​​народження тебе вітаю, І здійснення мрії заповітної я бажаю.

Будь счастлива, моя рідна дочка! Випробовуй лише тільки насолоду. Нехай не лякають тебе ні день, ні ніч. Нехай веселий буде свято – день народження.

Залишайся такою ж, з доброї милою душею І любові я бажаю, кожною новою весною. Що б сміх твій був безтурботний А щастя було терміном у вічність!

З днем ​​народження, батькова дочка. Ти ось уже скоро зовсім виростеш і перетворишся з моєї маленької принцеси в прекрасну леді, знайдеш собі вірного друга і упорхнешь з рідного дому. Так нехай твій вибір буде правильним, щастя в твоєму житті присутній завжди, але про батьків не забувай і знай, що будинок, в якому завжди люблять і завжди чекають, у тебе є, що б не трапилося.

З днем ​​народження тебе дочка, Солодких тобі моментів в житті. Нехай горю в житті твоєї настане точка, А життя дарує лише тільки сюрпризи.

Мій любий, мій квіточку, красотулечка моя! Багато є на світі дочок, Але одна ти в мене! Попригунчік- смехотунчік, Немов м’ячик пустотливий! Як люблю тебе, мій промінчик! Будь завжди, завжди такий!

Бажаю донечці рідний, Здоров’я і удачі, Адже життя саме за нас, часом, Вирішує всі завдання. Але ти тримай долю за хвіст, Вона – шалена птах, І нехай хороше з тобою Лише в життя трапиться.

Мила донечко! Я пам’ятаю твій перший день народження, як ніби це було вчора, коли ти була маленькою грудочкою радості і щастя для нас, батьків. Сьогодні перед нами стоїть майже зовсім доросла дівчина, яка робить перші кроки на власному життєвому шляху. Звичайно, ми не збираємося, як кілька років тому, вести тебе за ручку, але знай, що за твоєю спиною завжди є надійна підтримка в особі люблячих тебе батьків.

Будь завжди веселою, будь завжди красивою, Доброї, славної, милою! Частіше посміхайся, З горем окремо не зустрічайся, І не будь сумній, Дочка, будь щасливою!

Донечко наша улюблена! Ми обіймаємо тебе, цілуємо і щиро бажаємо щастя, тому що, можливо, ніхто інший також як ти його не гідний. Ти привнесла в наше життя стільки радості, усмішки, краси і доброти. Так нехай тобі все це в життя повернеться з подвійною віддачею! З Днем народження, сонце!

Для нас завжди ти – краще за всіх, Розумніше і красивіше! Нехай чекають удача й успіх І будуть дні щасливими!

Мила донечко! Вітаю тебе з днем ​​народження, міцно обіймаю і від щирого серця цілу тебе, моє рідне чадо. Якби ти знала, як глибока моя любов до тебе, скільки всього найкращого я хочу побажати. Ні одними словами не висловити моє трепетне батьківське почуття, яке я бажаю пізнати і тобі. Від щирого серця хочу, щоб ти росла такою ж розумною, чуйною, красивою дівчинкою, якій ти є зараз, моя маленька!

Бажаємо бути загадковою, бажаною, Самою ніжною, довгоочікуваною, Найулюбленішою і найкрасивішою, Будь, доню, просто щасливою!

Статус з днем ​​народження донечка – Сьогодні наша донечка, красуня і розумниця відзначає свій день народження. І нехай років їй зовсім небагато, вона вже зараз полонить своєю красою, має добрий, лагідний характер і ніколи не сумує. Так нехай же в житті у тебе, наша рідна, все вийде, хвороби обходять стороною, а крила ангела закривають від негоди.

Мила донечко! Сонечко ясне! Ніжний нічний пустотливий вітерець! Ти – все чудове, ніжне, ясне Милий мій, юний, прекрасний квітка! Будь симпатичною, здоровою, товариською, Щедрою на почуття і щирий сміх, Будь чудовою і чудовою! Чекає тебе щастя, любов і успіх.

Яке це щастя, що у мене є дочка … Гарні очі і пухкі щічки … Весела посмішка і дзвінкий дитячий сміх … І цей чоловічок ДОРОЖЧЕ В СВІТІ ВСІХ!

Заради неї я прокидаюся вранці і долаю всі труднощі на своєму життєвому шляху! Її усмішка прикрашає, мій самий похмурий день! Її сміх робить мене щасливою! Цей чоловічок, заради якого я живу! І в чиїх руках б’ється моє серце! Це моя донечка!

Тивиросла, моя крихітка, Гарною, розумною, доброю, чуйною, Нехай щастям життя твоє іскриться, І яскравим сонцем осяяне!

Як непомітно час пролетів, з календаря зриваючи по листочку, ще вчора я перший раз несміливо, брала на руки маленьку грудочку, ще вчора – зовсім-зовсім малятко, моєї любові майже чотири кілограми. Сьогодні-ти назустріч мені біжиш, і обіймаючи, говориш мені: «МАМА!»

Вітаю, донька рідна, З цим яскравим і святковим днем. Ти живи, і квіткою розцвілі Всіх зігрій своїм червоним вогнем!

… Спасибі доче за бардак! За зміст! За життя! За думку про головне! За те, що … Нехай скрізь не так! Але … Є ВОНА! І це – БЛАГО !!! Сопіт, рідна … дуже поруч … За сенс, за життя, за те що треба. Прибрати … бардак …))) я все ж рада …)))

Будь щасливою, моя люба! Нехай мрії твої збудуться в строк. Донечка, я тебе вітаю, З днем ​​народження, бережи тебе бог!

Поцілую ніжно м’яку ручку, доторкніться губами до носика ледь, Серце завмирає від любові до доньки, Для мене немає в світі краще істоти!

Немає на світі більшого щастя, Чим чути донечки сміх, І дивитися на неї захоплюючись, Адже вона гарніше всіх! Не буває нагороди дорожче, Чим шукати в ній свої риси, І нехай ти на тата схожа, Ми-то знаємо, що Я – це ТИ !!!

Тато з мамою вітають, Дівчинку улюблену! З днем ​​народження, ангелика, Самому щасливому!

Існує дехто, в чиїх руках – моє серце. Чия усмішка прикрашає весь мій день. Чий сміх для мене світить яскравіше сонця. Чиє щастя робить щасливою мене. Це моя дочка.

Донечко, красива, Найулюбленіша! Ти рости швидше, крихта, Почекаємо ще трошки!

Доні своєї рідної матуся бажає, щоб вірила в любов і не сумувала, щоб жити не поспішала, до досконалості, щоб прагнула, щоб радувала красою очі! Моя принцеса, бажаю тобі я, щоб життя тебе не ображала, щоб, безумовно, обожнювала, щоб щастя було в твоєму домі, щоб були всі почуття, образи крім! З днем ​​народження!