Статус з наступаючим новим роком

Статус з наступаючим новим роком

Статус з наступаючим новим роком – Під бій годинника, о дванадцятій рівно, Світ зміниться навколо. Ми в казку потрапляючи немов, Знову в дитинство зануримося раптом …

Коли кінець світу буде близький, люди мабуть теж будуть дзвонити один одному, але вже тоскно так говорити: «З наступаючим …»

Дорогий Дідусь Мороз! Хочу зробити заявочки! Поклади моїм друзям під ялинку всього п’ять коробочок: першу-наповни здоров’ям, другу-удачею, третю-доброму, четверту-терпінням, а в п’яту поклади віру! І ще – дуже тебе прошу, пов’яжи всі ці коробочки стрічкою щастя! Спасибі, Дідусь Мороз. Дуже буду чекати …

Давайте вже свій 2019, з цим роком вже все ясно …

З ким Новий рік зустрінеш, з тим і наклюкався!

Ходою морозної, сніжної настає Новий рік! Щастя, радість і надії, він в мішку своєму несе. Нехай обдарує вас удачею, дружбою, світом і теплом, а ще квартирою, дачею і машиною під вікном!

Хочу швидше Новий рік … Що б рівно опівночі вийти на вулицю, поглянути на небо … І ловлячи губами сніг усвідомлювати … життя триває …

Вітаю вас всіх з наступаючим новим роком! (Я не дурень, зате я найперший вас привітав: P

Пийте, співайте, веселіться, але під ялинку не лягайте 🙂 Щоб Дідусь Мороз в витверезник НЕ забрав:)

З наступаючим новим роком !!!) нехай 2019 рік буде кращим ніж 2018) здоров’я, щастя, любові і нехай збуваються всі бажання і мрії) = **

Я вже підготувалася до Нового року! Я купила Альказельцер, Солпадеїн, активоване вугілля, фестал, сорбекс і ентеросгель!

Всіх вітаю з наступаючим новим роком! І щоб в цьому році у всіх були тільки білі смуги! = ***

Новий рік – чоловіче свято. Мужики радіють, підраховуючи випите, жінки сумують, що роки йдуть.))

Усіх з наступаючим новим роком і різдвом! Бажаю вам вдало відсвяткувати ці два чудових свята !!!!

Які статуси !! Я на тиждень ваще монітор в гараж відвезу!

Усіх з наступаючим новим роком! Бережіть печінку! Вона у вас одна !! 🙂

Тільки зараз зрозуміла чому 1 січня контакті після імені пишуть «ЦЕ ВИ»!

Таргани, на відміну від людей, побоюються вітати один одного «З наступаючим!».

Під бій курантів, дзвін келихів Торкнеться щастя ваших очей І все про що душа мріяла Нехай здійсниться зараз!

Я єдина, у кого запах мандарин і нова реклама «Coca-Cola» асоціюється з Новим роком?)

Вам бажаю в цей день Чудових звісток, Поздоровлень і листівок Від рідних і від друзів. Щоб життя було, як казка, А любов була солодка, Щоб завжди панувало щастя, І мрія була близька. Більше радості, посмішок, Грошей цілий кузовок, Щоб радості був сповнений У будинку кожен куточок.

Нехай в новому році життя грає всіма фарбами, як конфетті, збуваються мрії, сяють на обличчях посмішки, очі іскряться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей, вражень і тільки хороших подій. Нехай Новий рік дарує тільки краще!

Новий Рік – це час посмішок і гарного настрою. Нехай діти радують своїх батьків, в будинку присутній мир і благополуччя, а душею править любов. Бажаю, щоб у Новий Рік збувалися всі найпотаємніші бажання!

Статус з наступаючим новим роком – Цього року у мене буде самий хріновий НГ … я буду його зустрічати одна … зовсім одна … і рівно о 12 годині ночі, з гордо піднятою головою, але зі сльозами на очах, я скажу собі « З Новим Роком »… одна … зовсім одна …

Від щирого серця я вітаю! Здоров’я, щастя побажаю, Побільше радісних деньків, А в серці хай живе любов, З лиця не сходить нехай посмішка, Поменше робити помилки, А життя прожити взагалі без бід. Успіху вам на багато років! З Новим роком!

З наступаючим вас сп’янінням!

Бажаю, щоб Новий 2019 рік приніс не тільки щастя, а й впевненість у завтрашньому дні, щоб кожен ранок починався з відчуття радості і задоволення! Бажаю, щоб кожна сфера життя була повною чашею. Нехай вас переповнює жага нових звершень, енергії і щирої радості від життя, яка сама по собі є безцінним даром!

Раскачаем цей світ! Всіх з наступаючим!

Вітаю з Новим 2019 роком! Бажаю, щоб кожен новий календарний день був написаний тільки хорошими і добрими справами, світлими і сонячнимимоментами і яскравими барвистими подіями.

З Новим роком, з новим щастям! Нехай рік буде найвдалішим і самим добрим з усіх попередніх. Нехай він принесе радість і посмішки на обличчя, зітре і виправить всі невдачі цього року. Бажаю всім в цьому році щастя, везіння, достатку, і нехай цей рік стане роком здійснились надій і очікувань.