Статуси для коханого хлопця: скучаю, зі змістом, про любов, я люблю тебе, душевні

Статуси для коханого хлопця

Господи, молю, дай мені мудрості зрозуміти хлопця, любові, щоб прощати його і терпіння до його настроїв … сили ж, зауваж, не прошу, а то приб’ю його нафіг

Люблю осінь, там я зустріла тебе …

Нарешті, це сталося. Ми тепер разом. Уууууу, люблююю.

Мій улюблений чоловічок почав здійснювати заходи для відлякування залицяльників від мене – взяв і надушив мене своїм одеколоном … тепер точно ніхто не підійде.

Хочеться ще багато чого сказати, але … я мовчу. Просто люблю …

Сьогодні я нарешті зрозуміла, чому не люблю апельсини, пісок, кокосові горіхи, кетчуп і квадрат Малевича, просто в них немає зеленого кольору твоїх очей. – Статуси для коханого хлопця

Ти – хлопець, про який я не можу перестати думати. Ти той, хто змушує мене кричати. Хто здатний прожити один день мільйоном способів. Той, кому я пишу свої цитати про любов. Якщо ти ще сумніваєшся – то так, цей хлопець – ти.

притисніть в танці, поцілую ніжно, і раптово скажу, що люблю … і все, я програла цю гру!

Люблю одного і буду його любити все життя!

Кохана людина – це той, чию улюблену музику слухаєш, як свою, хоча вона здається дурною і не виноситься …

Я тебе люблю, і мені плювати, що це не легко, люблю і нехай іноді це приносить біль, але знай, я дихаю тобою.

Нам не можна один без одного, тому що до сих пір, коли я прокидаюся щоранку, перше, що я хочу побачити, – це твоє обличчя.

Прокинувшись, ти посміхнешся мені, Твої очі засвітяться любов’ю … я буду знати, що це не мрії, що це ти в реалі в реальному житті моєї …

Ти – промінчик світла. Ти – наймиліший. Ти ангел. Хто ж знав, що люблять не за це, а за глибину душі в очах. За серця стук в тиші.

Ми всі посміхаємося монітора, коли нам пише кохана людина.

З твоєю появою в моєму житті все змінилося. Ти вносиш з кожним днем ​​все більше світла, щастя, любові в мій світ, ти – мій найкращий, найулюбленіший і найдорожчий чоловічок. Дякую за кожен день, проведений з тобою. Я дуже сильно тебе люблю.

Як же чудово після довгої сварки, знову бути поруч з коханим !!! Я думаю мене багато хто зрозуміє.

Мені не потрібно, щоб цукерково-букетний період тривав вічно, я хочу диких сварок! Але при цьому, щоб після ти обіймав мене міцно-міцно і шепотів “Люблю тебе, ду * а”. Я не хочу, щоб ти був моїм, я хочу, щоб я була твоєю!

Подаруй мені букву “І”. Вона класна. Їй можна з’єднати все, що хочеш: небо і землю, день і ніч, тебе і мене …

Ти доводиш мене до безумства. Я починаю забувати слова. Кожна хвилина просякнута почуттям. З кожним подихом розумію, що без тебе не можу.

Знаєш, що таке щастя для мене? Щастя – це просто … це Ти і Я!

Люблю море. Його шум. Його пісок. Його сонце. Його хвилі. Воно дуже красиво. А коли ще поруч кохана людина. Просто рай. І більше тобі нічого не треба.

Замість “Я тебе люблю” мені досить почути “Дівчинка моя маленька, ти мені дуже потрібна …”

Статуси для коханого хлопця – Сьогодні я бачила, як впала зірка. Я могла б згадати все, що завгодно: машину, будинок за кордоном … Але я загадала: “Щоб ми були разом”.

Найважче – це прокидатися з тобою вранці, в будні, коли треба вставати, а ти мене обіймаєш, притискаєш до себе, і так не хочеться вставати, йти на роботу …

А я мрію про сина. Щоб віддати його в хокей, вчити, як треба поводитися з дівчатками, і щоб він був такий же красивий, як його тато.

Секунди без коханої людини – годинник. Годинники з коханою людиною – секунди …

Попкорн … Улюблений фільм … Кохана людина поруч … Сидимо в обнімку … Блін, ось це щастя … І Нахр * на все інше?

Коли я тебе цілу, мені здається, що я – найщасливіша людина на світі.

Я люблю твої заплутані волосся, давай я подзвоню тобі ще раз, помовчимо, усміхнулася один одному … – Статуси для коханого хлопця

Статуси для коханого хлопця