Статуси і цитати на День Перемоги – кращі слова про переможців і війні

Статуси і цитати на День Перемоги

Травневий день світла і радості, свято Перемоги, година пам’яті. І час усім в наш день Перемоги нагадати пам’ятний дієслово: ворога, а це наше кредо, бити там, звідки він прийшов!

Чи маємо ми право забувати, що коштували нам мир і свобода? Хіба не було б таке забуття зрадою перед пам’яттю полеглих воїнів, перед горем невтішних матерів, одиноких вдів, осиротілих дітей? Цього не можна забувати в ім’я нашої наполегливої ​​боротьби за мир, яка немислима без гіркої пам’яті про бідування минулої війни. (С.С. Смирнов)

Війна принесла багато горя і печалі, тому ми повинні обдарувати турботою і любов’ю тих, хто з нею боровся.

Я вітаю вас з Великим днем! Дякую героїв наших! За наше життя – низький їм уклін! Сумуємо і пам’ятаємо ми про полеглих …

Спасибі вам за ще одну весну …

Підбірка статусів і цитат на День Перемоги – 9 травня

З перемоги днем ​​тебе, солдат, нагородою – ордена! Весь світ тебе привітати радий. Перемога! Травень! Весна!

Покоління, пересічене війною. Посічені. Відсічені. І через всього цього -наделённое в своєму залишку чимось більшим у порівнянні з іншими. (Ржевська О.М.)

День Перемоги – це вічна пам’ять про тих, хто віддав своє життя заради життя нашого. (Леонід Сухоруков)

За кожну щасливу мить дякуємо солдатів Тієї Війни, які по страшному маршруту, йшли до перемоги – своєї рідної країни!

Статуси і фрази на День Перемоги – Хіба може бути забутий той, хто всіма силами боровся за перемогу …

Пройшов мій дід, все три війни і холод, голод і розруху, так, він герой моєї країни, що так близька і мені по духу.

Ви, ветерани, нині діди – в боях пройшов ваш зоряний час … Привітати з Днем Святої Перемоги Дозвольте, дорогі, вас!

Давно відвирувала військова гроза. Давно вже на полях, де проходили запеклі битви, колоситься густа жито. Але народ зберігає в пам’яті імена героїв минулої війни … (Невідомий автор)

День перемоги – свято сивини наших прадідів, дідів і хто молодший. Навіть тих, хто не бачив війни – але її крилом зачеплений був кожен.

У цей день так приємно усвідомлювати, що є кого подякувати за можливість мирно жити і дихати повітрям на цій землі.

З 9 травня, з днем ​​перемоги! Дякую бабусі і дідові! За те, що в світі ми живемо, маємо думка своє, рідне можемо чути мова … Ми теж будемо світ берегти!

За вашу мужність у бою, за вашу біль, за ваші рани, за життя щасливе мою –

земний уклін вам, ветерани!

Вітаю з 9 травня. Прожити без воєн нам всім бажаю, щоб навколо був тільки світ, і ніколи від нас не йшов.

Війна – це горе. Війна – це сльози. Війна – це великі втрати. І хай там що говорять, День Перемоги – це свято і ПАМ’ЯТЬ! Якби не було цієї Перемоги, втрати були б – ще більше!

Ми народилися, коли все було в минулому, перемогу нашої не один десяток років, але як нам близький той, що вже в минулому. Дай Бог вам, ветерани, довгих років!

Дякую за ваші серця, ветерани, за мужність, дух і за честь! Я виросту, теж захисником стану. Ви вічні, хто був і хто є!

Зараз я думаю: як людина могла винести все це? Напевно, допомагала молодість. В юності людина сильніше і гнучкіше, йому легше пристосуватися до обставин. Так, тільки молодість дозволяла витримати і впоратися з цим пеклом. (Борис Горбачевський)

9 травня – це найчесніший, самий гіркий свято нашої країни. Вічна пам’ять загиблим в боях, низький уклін всім, хто нас врятував.

9 Травня – не просто день пам’яті про минулу Великій Вітчизняній війні. Це свого роду орієнтир – який наша країна повинна бути. Великої, могутньої і непереможної!

Нехай землю давно не бомблять літаки, травою заросли всі траншеї і доти, але букви все так же видно з граніту – Ніхто не забутий і ніщо не забуте!

День Перемоги, День Перемоги подарували нам, наші діди! За подвиги у Великій, в тій війні

Повинні бути вдячні ми подвійно! (В’ячеслав Мясников)

Ех, як же час швидкоплинний … З кожним роком на Параді Великої Перемоги все менше тих, хто все на кін склав …

Квітучий травень! Такий, як в сорок п’ятому … Священне Дев’яте число! Я низько, в пояс, вклоняюся солдатам, що нам Перемогу принесли давно.

Цитати і статуси про День Перемоги 9 травня – Тільки той народ, який шанує своїх героїв, може вважатися великим. (Рокоссовський)

Війна, вонаі є – війна … І до цього дня колишні ниють рани. І все-таки – надіньте ордени! І зі святом Перемоги, ветерани!