Статуси і цитати на День сімї

Статуси і цитати на День сім’ї

День сім’ї, любові і вірності? Вибір, звичайно ж, не випадковий. 8 липня – день пам’яті святих Петра і Февронії, покровителів сім’ї та шлюбу.

Сім’я – сім «Я». Висота шлюбного союзу вимірюється відносинами в сім’ї до сім’ї! У благодатної допомоги один одному, в рішенні життєвих питань в любові та злагоді.

У день сім’ї я привітати хочу всіх, хто поруч зі мною, хто хвалив і лаяв. Я всіх вас дуже люблю! Хочу, щоб ми жили разом завжди. Ніколи не лаялися, ніколи не хворіли, і в спеку, і в холоди – мимо обходили смуток і хуртовини! У свято сімейне будемо співати і веселитися. Як мені пощастило в ній народиться!

Сім’я – це найважливіше, що є в світі. Якщо у вас немає сім’ї, вважайте, що у вас немає нічого. Сім’я – це найміцніші узи всього вашого життя. (Джонні Депп)

Вдалий шлюб – це споруда, яка потрібно кожен день реконструювати. (А. Моруа)

Круті статуси і цитати на День сім’ї

Застава сімейного щастя в доброті, відвертості, чуйності … (Еміль Золя)

Щоб сім’я могла скластися – нам потрібно шлюби створювати не з тим, з ким хочеться лягати, а з тим, з ким хочеться вставати!

Краще якщо в родині керує хтось один. І краще якщо цей «хтось» – любов.

Статуси і фрази на День сім’ї – Для щасливого сімейного життя важливий характер подружжя, а для розваг достатньо однієї тільки гарненької зовнішності.

Хороша сім’я – та, в якій чоловік і дружина вдень забувають про те, що вони коханці, а вночі – про те, що вони подружжя. (Жан Ростан)

Для створення сім’ї досить полюбити. А для збереження – потрібно навчитися терпіти і прощати. (Мати Тереза)

8 липня – День родини любові і вірності! Сімейне життя допомагає людині знайти надійність, впевненість, любов. Любіть і створюйте сім’ї. Бережіть один одного, бережіть свій будинок, своїх близьких, свою батьківщину. (Наталія Бурмакіна)

Справжня сім’я дає сили жити і прокидатися щоранку в гарному настрої.

Зі святом Вас! Одним з найголовніших і найдорожчих! Що може бути дорожче сім’ї? Що може бути дорожче рідних і близьких в цьому світі? Любіть один одного! Бережіть один одного! Дорожите один одним! Це ж так здорово, що поруч є дорогою для вас людина! Це ж так здорово, що є поруч ваше маленьке потомство – ваші діти! Будьте щасливі! І дай вам Бог!

День Сім’ї сьогодні в світі – скільки вас в родині, чотири? Нехай швидше стане десять: більше шуму, гамору, пісень! Нехай сім’я росте, міцнішає, ніколи не засмучує!

Сім’я – взаємне несення тягот і школа жертовності. (Микола Бердяєв)

Сім’я – це безцінний дар. Його потрібно берегти, а не руйнувати. (Сьюзан Кінг)

Найкраще, що батько може зробити для своїх дітей, – це любити їх матір. (Т. Хесберг)

У щасливому шлюбі подружжя будуть стояти горою один за одного.

У день сім’ї, любові і вірності. Щастя Вам бажаю, Бережи свою сім’ю, адже вона одна така!

Сьогодні в нашій родині з ранку панує повна гармонія: малюк прийняв “Вреднолін”, мама – “Стервозол”, а тато – “Папазол”. Всі щасливі.

Шлюб слід за любов’ю, так само як дим за полум’ям. (С. Шамфор)

Вдалий шлюб – це щось набагато більше, ніж уміння знайти відповідну людину; це також здатність і самому бути такою людиною. (Леланд Вуд)

Перед тим як вступити з кимось в шлюб, переконайся, що смієтеся над одним і тим же. Д. Селінджер)

Моя сім’я – моя фортеця.

День пам’яті святих благовірних князів муромских Петра і Февронії, 8 липня, кілька років тому для росіян наповнився новим змістом і став особливим святом, Днем сім’ї, любові і вірності.

Сім’я – НЕ осередок держави. Сім’я – це держава і є.

Цитати і вислови на День сім’ї – Щасливий той, хто щасливий у себе вдома. (Л. Толстой)

Сім’я – один із шедеврів природи. (Джордж Сатаяна)

Сімейне життя – ось єдина партія, яку варто вигравати. (Джон Ірвінг)