Статуси і цитати на День вчителя – красиві і короткі фрази-привітання

Статуси і цитати на День учителя

У цьому році на День Вчителя я не буду вчительці дарувати квіти. Все одно вважаю, що у наших відносин немає майбутнього …

Найголовніше, що, на мою думку, можуть зробити викладачі для молоді, – допомогти їм не боятися запитувати. Щоб вони знали, як збирати і перевіряти інформацію з багатьох джерел. (Девід Путтнам)

Хто нас вчить? Хто нас мучить? Хто нам знання дає? Це шкільний наш учитель – дивовижний народ. З вами ясно і світло, на душі завжди тепло. І вибачте, якщо в термін не була вивчено урок. Від душі ми вітаємо наших всіх вчителів і здоров’я всім бажаємо від пустунів дітей!

Сьогодні всі вчителі планети, в колі сімейному або ж друзів, гідно відзначають свято цей, і вшановують своїх вчителів. (Сергій Федоров)

Шкільна вчителька – ідеальна дружина. Вона єдина жінка в світі, яка, поставивши запитання, замовкає, щоб вислухати вашу відповідь.

Підбірка красивих статусів і цитат на День вчителя

Вас вітаю з Днем вчителя! Бажаю вам здоров’я, багато сил. Чи не просливу у дітей «мучителем», з них щоб кожен хорошистом був.

Учитель, яка не починає з того, щоб пробудити в учня бажання вчитися, кує холодне залізо.

Є два типи вчителів: той, хто наповнить вас такою великою кількістю знань, що вам важко їх вмістити. І той, хто дасть вам трохи знань, але завдяки яким ви відчуєте, що парите в небі. (Роберт Фрост)

Лише наставник може навчити застосовувати знання на практиці, чого не скажеш про книгах.

Красиві статуси і висловлювання на День вчителя – Професій в світі сотні різних – пілот, шофер, керівник … Але всіх важливіше і прекрасніше на світі звання «УЧИТЕЛЬ».

Педагоги працюють на півтори ставки, тому що на одну – їсти нічого, а на дві – є колись.

Ви були нам поводирем, коли ми разом з букварем, «Ази» і «буки» осягали. Тепер, хоч дорослими ми стали, до вас почуття дитячі плекаємо і вас особливо вітаємо!

Учитель повинен володіти максимальним авторитетом і мінімальної владою.

Як важливий, великий і священний сан вихователя: в його руках доля цілого життя людини. Учень ніколи не перевершить учителя, якщо бачить у ньому зразок, а не суперника. (Віссаріон Григорович Белінський)

Хороший педагог вміє оцінити якості своїх учнів. Якщо він виявить бодай одну добру якість, то виплекав з нього цілий букет чудових якостей. (Махаріші Махеш Йоги)

Сам учитель важливіше, ніж те, чого він вчить.

На фільм «Дзвінок» в кінотеатр прийшли тільки вчителі, тому що дзвінок – для вчителя.

Учителю З вашим святом привітати хочемо від серця чистого сьогодні ми! Ви в Царство Знання шляху змогли направити – відомо всім, як знання важливі!

Учитель одна з найбільш багатогранних професій, адже він поєднує в собі дослідника і вченого, письменника і творця, психолога і стратега.

Викладачам слово дане не для того, щоб присипляти свою думку, а для того, щоб будити чужу. (Василь Осипович Ключевський)

Кращим викладачем є той, хто пропонує, а не займається догматизмом. Той, хто надихає учня на бажання займатися самоосвітою крім основного навчання. (Бульвер-Літтон)

Погано, що День вчителя в жовтні. Лізти п’яним в фонтан вже не хочеться.

Правду в очі директору краще говорити по телефону.

Вітаємо вас з Днем вчителя, схиляємося і дорожимо! Поважають вас наші батьки, ми за знання дякуємо!

Найважливішим явищем в школі, самим повчальним предметом, самим живим прикладом для учня є сам учитель.

Статуси і цитати зі змістом на День вчителя – Вся гордість учителя в учнях в зростанні посіяних ним зерен. (Дмитро Іванович Менделєєв)

Кожен, хто згадує про свою освіту, згадує викладачів, а не методи або способи їх навчання. Учитель є серцем системи освіти. (Сідні Хук)

У день погожий в день осінній, в низці осінніх днів вітаю я сьогодні всіх своїх вчителів!

Щоб виховувати іншого, ми повинні виховати насамперед себе. (Микола Васильович Гоголь)

Учитель повинен бути артист, художник, гаряче закоханий в свою справу. (Антон Павлович Чехов)