Статуси про дочку

Статуси про дочку

Дочка (6 років): Мам, ти сьогодні така гарна! Мама: Ах, спасибі, улюблена. Дочка (16 років): Мам, ти сьогодні така, така красива … Мама: Скільки?

Ніжне личко, риска кожна, носик кирпатий сопе … Гроші, кар’єра – це неважливе. Важливе поряд спить !!! Обожнюю свою дочку !!!

Дочка мамі каже: – Мама, ми сьогодні ходили до гінеколога, і виявилося те, що у нас в класі всього одна незаймана. – Я сподіваюся, це ти дочка! – Ні, мама, це наша вчителька!

Кожна мати повинна пам’ятати, що одного разу її дочка буде наслідувати її приклад, а не її порадою ..

Виховую доньку, тому садити дерево і будувати будинок, не бачу сенсу.

СПРАВЖНЯ ЖІНКА ПОВИННА ЗЛАМАТИ ДІМ, спиляти дерева І ВИРОСТИТИ ДОЧКА! – Статуси про дочку

Прочитала щоденник своєї дочки. Зрозуміла, що мої проблеми дитячі в порівнянні з її!

Дочка – це благословенне створення!

Папа з донькою: Дорога ти спиш зі своїм хлопцем ???? – Ні тат ми просто лежимо голі в одному ліжку і анекдоти розповідаємо.

– Дочка, а для кого це ти так фарбуватися? – З подругами в кіно йдемо. – Аааа. Нехай твої подруги припинять тобі дзвонити на домашній і пристрасно сопіти в трубку. – Мааааам.

Коли буде дочка, буде хтось краще моєї улюбленої …

Найкраща дружина буде тільки у мого чоловіка і красивіше мене буде тільки моя дочка!

Татусеві друзі кажуть своїм синам: “Подивися яка в нього дочка виросла – розумниця, красуня”! Моя ж мама переконує мене, що від мене чоловік втече. Кому вірити ???

– Папа, а я красива? – На любителя дочка, на любителя

Кохана, зроби мене найщасливішим – подаруй мені дочку …

Кожна мати сподівається, що її дочка буде щасливішим у шлюбі, ніж вона сама, але жодна мати не сподівається, що її син одружується вдаліше свого батька.

А мама зараз думає, що її дочка вже встигла поснідати, пообідати і все прибрати. Дочка, насправді, ще не вмивалася, сидить в одній піжамі. Наївна мама.

У моєї мами найкраща дочка!

Мама просить дуууже добре поводитися до весілля, і вийти заміж за контрактом, в якому головний пункт: “ДОЧКА ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯГАЄ”

Статуси про дочку – Кроха-дочка до батька прийшла, і запитала крихітка: “2 смужки – добре?” Папі стало погано …

Дочка заснула на дивані перед телевізором, батько тихенько бере її на руки, щоб перенести в ліжко. Дочка крізь сон: поклади, де взяв

Ти сказав що я буду мила … мама сказала що я буду розумна … а тато мовчки махнув рукою … … тато мав рацію … PS -папуля люблю тебе … *.

Після прання я одягаю свої джинси, і вони мені їли їли налазять ….. говорила ж мені мама в дитинстві: дочка, не бий машинку ногою, вона помститься …. !!

Я хочу дочку. Вона буде найкрасивіша в світі! Я буду одягати її як принцесу! Але спочатку у мене буде син. Що б захищати нашу принцесу.

Молодим матусям дорослі діти, а тим більше – красиві і сексуальні дорослі дочки – їх копії в молодості, ні до чого.

Мамочка, дорога, не переживай, все ДОБРЕ! просто твоя дочка – сука!

Люблю і дуже обожнюю свою милу дочку !!! Мій аленький квіточку!

І через років 15, коли у мене буде дочка і вона підросте, і запитає: “Пап, а хто була твоя перша любов?” Я відповім: “Твоя мама, та – яку любив, люблю і буду любити!” – Статуси про дочку

Статуси про дочку