Статуси про двох синів

Статуси про двох синів

Сімейний багаття горить яскравіше, коли в будинку живуть двоє синів.

Один син – не син я, два сини – полсина, три сина – син.

Народження двійнят – це множення радості, веселощів, клопоту і пелюшок на два.

Хай щастя з вами під руку йде, Для прикрості відсутні причини, А небо ваші життя береже – Мої хлопці … Сини … Чоловіки.

Два сини, дві надії, два крила, Справах благим і грішним виправдання, Двоє людей, два моїх орла, Двох струн одноголосне звучання!

Хороші статуси про двох синів

Ти вивчиш з ними все марки машин, А стануть побільше – всі види їх шин. Ще підростуть і тебе освітять, Як діють стартер, кардан і домкрат.

Ніколи не розуміла питання, кого я люблю більше – старшого або молодшого сина? Це як вибирати, яка частка серця мені важливіше – права чи ліва?

Два сини – два крила …

Два хороших сина у мене. Дві надії, Два живих вогню. Мчить час по великій трасі. У мене – дві юності в запасі, Життя горить у мені непогасно. У мене дві вічності – Два сина. Відразу дві посмішки мамі, Дві турботи життя дала, Дві долі, подвійний іспит, Дві надії, два крила.

Добре мати двох синів, дві мої надії, дві опори.

Красиві статуси про двох синів – Мені спокійно сьогодні так стало, Двох хлопчиків я горда мама. Два крила, два моїх маяка, С вами я … А ви спите поки!

Я занадто люблю своїх синів, щоб їх жаліти.

Мої хлопчики, сини … Згадую я день вчорашній. Ви великі тепер, а я … Ні, не стара – просто старше. У мене два сини, два вогню, Щастя це не сказати словами.

Так хочеться своїх хлопчаків виховати справжніми чоловіками …

Хтось сильно мріє про доньку, А у нас два красивих синочка, Два чоловіки, два тилу, два брата, Хто б знав – як я цьому рада.

Вони однакові, але їх ніколи не переплутає рідна мама!

Є в слові щастя – слово «сини», Подарунок понад, що шалено солодкий, Мої хлопчики – радість буття, І два крила мені від долі в нагороду.

Тече надійна в їх жилах кров – Адже благородством життя не обділила, Дякую вам, хлопці, за любов, Що стала для мене гідним тилом.

Жив-був програміст і було в нього два сини – Антон і Неантон.

C вулиці прийшли два шматки бруду: Кажуть, що вони мої діти. Піду отмою – по голосу начебто схожі.

Так багато всього могло пройти повз. Але ось воно щастя – два хлопця, двоє синів!

Щасливий я, адже у мене два сини – Дві мої рідні половини. На батька, як копії, схожі. Немов два мене – вони, але все ж …

Як круто бути мамою двох пацанів! І це будь-кому зрозуміло без слів.

Я мрію, щоб стали друзями, Нам на радість – і татові, і мамі. І по життю ви разом йдіть, Дружбу вашу від всіх бережіть.

Занадто швидко року летять. Втім, це не так уже й важливо. Мої хлопчики, сини, С вами мені нічого не страшно!

Два паростка. Два упертих, що ростуть … Ви один одному опора на життя! Сміливо ви по дорогах йдіть, Вибирайте, мудрий, цінуєте, Розуміючи, що ближче немає буде Нікого в мільярдах живуть!

Так багато щастя нам приносять діти – ми світло, стаємо бадьоріше, і немає мені більшої радості, повірте, чим гордість за улюблених синів!

Статуси про двох синів зі змістом – Мої діти – мої крила за спиною, мої діти – мої зірки над Землею. Мої діти – моє щастя назавжди, мої діти – і багатство, і року … Мої діти – продовження моє, мої діти – то, що Богом мені дано!

Кращі сини в світі – свої власні.

Мене нічим не налякаєш – у мене вже є діти …