Статуси про щастя і дітей

Статуси про щастя і дітей

У щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік – що їжа береться з холодильника, а діти – що їх знайшли в капусті.

У дитинстві ми щасливі тому, що не думаємо про це.

Як хочеться знову в те безтурботне дитинство, де купа сміху, радості, і з болем у тебе асоціюється тільки укольчик.

З народженням дітей в будинку зникає порядок, гроші, спокій і безтурботність … і з’являється щастя.

На подушці тихо-тихо щастя маленьке спить! За іграшку вчепилася, тихо носиком сопе! – Статуси про щастя і дітей

Просто ми розуміємо, як прекрасно бути дитиною, тільки коли дорослішаємо

ЩАСТЯ по підлозі зашлёпало, Босоніж і без штанів, Моє ЩАСТЯ голопопих, нетямущих воно, шебутной і не спокійне, Тут – ламає, там – трощить, Над губою – вуса кефірів … Ось воно, до мене біжить !!!

Ходить диво по квартирі, Ні його більше люблять у світі. Як озера блюдця-оченята, Гномик маленький з казки.

Щастя – це коли твої діти здорові !!!

Що таке щастя? Це дуже просто! Починається воно з півметра зростання. Це сорочечки, пінетки і слюнявчик, новенький описаний мамин сарафанчик. Щастя – це м’які, теплі долоньки, за диваном фантики, на дивані крихти. Що таке щастя? Простіше не відповісти є воно у кожного, у кого є діти!

Щастя не можна купити. Але його можна народити!

Для жінки немає вище радості, ніж діти. Чоловіки ж для нас не більше, ніж слабкість. Так ось разок розслабишся, на все життя забезпеченої радістю залишишся …

День зі щастя починається, Щастя встало раніше за всіх! Щастя мамі посміхається, Розгорнувши посмішку в сміх.

Скоро з’явиться щастя, якого ми так чекали … Маленьке таке … з крихітними ручками, ніжками … І з твоїми очима …

Щастя – коли прокидаєшся і не ти будеш свою кохану половинку поцілунком, а ваші дітки, які залітають до вас в кімнату з криком «годі спати», починають цілувати і обіймати улюблених тата і маму.

Статуси про щастя і дітей – Я дуже хотіла тебе. Я любила тебе ще до твого народження. Я готова померти за тебе. Мені подобається бути мамою.

Я беру твою долоньку в руку! І цілу вінка на зап’ясті. Я не дарма відчувала борошна, щоб народити собі таке щастя …

Поцілую ніжно м’яку ручку, доторкнуся губами до носика ледь … Серце завмирає від любові до доньки … Яке це щастя, що є ти у мене.

Що – найсолодша солодкість на світі? Цукор – могла я колись відповісти. Мед, мармелад, пастила … і щербет … Тільки тепер зрозуміла я відповідь-Рідного дитинку запах верхівки, Що залишається на нашій подушці, Пальчики ніжні … і нігтики, Попка, коленочкі … і лікті …

Найприємніше, коли маленькі діти дивляться на тебе з захопленням, уявляючи, що виростуть і стануть такими, як ти …

Існує дехто, в чиїх руках моє серце, чия посмішка прикрашає весь мій день, чий сміх для мене світить яскравіше сонця, чиє щастя робить щасливою мене. Це моя дочка.

Свято вірю, що дитина – це подарунок від Бога. Це настільки цінний подарунок, що його треба постійно любити, балувати і виховувати.

Поцілую ніжно м’яку ручку, доторкнуся губами до носика ледь, серце моє тане від любові до дитини, для мене немає в світі краще істоти !!!

Дитинство – найщасливіші роки життя, але тільки не для дітей.

Моя донечка і мій синочок – вони все для мене: вони моє життя, моє серце, моя душа і найважливіша причина, чому я дихаю! Я не можу собі уявити життя без них. Я люблю моїх діток!

А що таке щастя, мама? – запитав синочок у мене і, дивлячись мені в очі вперто, він чекав відповіді від мене. Я так люблю його питання, в них стільки дитячої простоти. Поцілувавши ніс його впертий, відповім: ЩАСТЯ – ЦЕ ТИ! – Статуси про щастя і дітей

Статуси про щастя і дітей