Цитати Адольфа Гітлера – фрази російською мовою

Цитати Адольфа Гітлера

Кожен художник, який зображує небо зеленим, а траву блакитний, повинен бути підданий стерилізації.

Чим грандіозніше брехня, тим легше їй готові повірити.

Ви знаєте, про пропозиції, які я вносив для відновлення німецького суверенітету над німецькими територіями. Ви знаєте, про моїх нескінченних старань, які я докладав для мирного врегулювання питань.

Я помилився лише в тому відношенні, що вважав людей все ж набагато кращими, ніж вони на жаль, виявилися в живій дійсності.

Перший принцип: всіма можливими шляхами уникайте нудьги. Я вважаю це найголовнішим.

Фрази і цитати Адольфа Гітлера

Я прийшов в цей світ не для того, щоб зробити людей краще, а для того, щоб використовувати їх слабкості.

Люди бувають схильні приносити жертви лише тоді, коли вони можуть дійсно чекати успіху, а не тоді, коли безцільність цих жертв очевидна.

Одна геніальна ідея важливіше, ніж ціле життя, заповнена бюрократичною роботою.

Найсильнішим з колись спіткали людство ударів був прихід християнства. Більшовизм – незаконнонародженим дитя християнства. Обидва винайдені євреями. Християнство принесло в світ навмисну ​​брехню в релігійних питаннях …

Була зроблена спроба виправдати утиски німців – були вимоги, щоб німці припинили провокації. Я не знаю, в чому полягають провокації з боку жінок і дітей, якщо з ними самими надходять погано, а деякі були вбиті.

Люди існують для того, щоб служити високим ідеалам, але в той же час ми маємо право сказати, що без високих ідеалів немає і самої людини.

Найважливіше, – говорив він, – проявити розсудливість і не вплутуватися в битву там, де її можна уникнути

Ви – ідіот! Якби я ніколи в моєму житті не був фантазером, то де були б ви і де були б всі ми сьогодні?

Інтелігенція – це покидьки нації.

Поки я керую партією, вона не буде дискусійним клубом для безрідних літераторів і салонних більшовиків.

Тільки фанатична юрба легко керована.

Будь-яке протистояння між нашими народами було б вигідно іншим. Тому ми вирішили укласти договір, який назавжди усуває можливість будь-якого конфлікту між нами.

Народні почуття не складні, вони дуже прості й одноманітні. Тут немає місця для особливо тонкої диференціації. Народ каже «так» або «ні»; він любить або ненавидить. Правда чи брехня! Правий чи неправий! Народ міркує прямолінійно. У нього немає половинчастості.

Все моє життя можна вважати безперестанної спробою переконувати людей.

Головним фактором найбільших світових переворотів завжди була усна мова, а не друковане слово. Оратор, який виступає перед народною масою, читає на обличчях аудиторії, наскільки вона розуміє те, що він говорить, наскільки вона йому співчуває.

Перед лицем великої мети ніякі жертви не здаються здадуться занадто великими.

Мої християнські почуття вказують мені, що мій Господь і Спаситель – борець.

Ніколи не можна зустріти лисиці, яка виявляла б якісь гуманні наміри по відношенню до гусака, як ніколи ми не зустрінемо кішки, схильної до дружби з мишами.

Для інтелігенції або для тих, кого нині називають інтелігентами, потрібна не пропаганда, а наукові знання. Як плакат сам по собі не є мистецтвом, так і пропаганда за змістом своїм не є наукою.

У вузькому колі я ніколи не знаю, про що говорити … На невеликої сімейної вечірці або на похоронах від мене як від оратора немає ніякого толку.

Хто хоче жити, той повинен боротися, а хто в цьому світі вічної боротьби не хоче брати участь в бійці, той не заслуговує права на життя.

На світі живуть всемогутні люди і немічні, бідні і багаті, але їх трупи смердять однаково!

У Біблії ми знаходимо текст: «Так як ти ні гарячий, ні холодний, Я викину тебе з уст своїх». Це висловлювання великого Назарянина зберігає свою глибоку актуальність до цього дня.

Немає такої нації, яка не могла б відродитися.

«Вчитися» історії означає вміти шукати і знаходити чинники і сили, що зумовили ті чи інші події, які ми потім повинні були визнати історичними подіями.

Народи ісламу до нас будуть завжди набагато ближче, ніж, наприклад, Франція.