Цитати Баффета – фрази про гроші, інвестиції, життя

Цитати Баффета

Краще перебувати в суспільстві людей кращих, ніж ви самі … Виберіть знайомих, чия поведінка краще, ніж ваше, і ви кинулися в цьому напрямку.

Вам не потрібно приймати безліч блискучих рішень – досить не брати жахливих рішень.

Незалежно від того, наскільки великий талант або серйозні зусилля, деякі речі просто вимагають часу. Ви не можете народити дитину через місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев’ять жінок.

Тримайтеся подалі від кредитних карт.

Гроші, які вдалося виручити з перших заробітків, не витрачайте. Вкладіть їх в розвиток вашої справи. Це аксіома. І вона працює.

Кращі цитати і фрази Уррена Баффета

Ніхто не купує ферму, грунтуючись на тому чи дощова погода в наступному році. Купують, тому що вважають, що це хороша інвестиція на 10 або 20 років. Так що релевантний питання, коли збираєшся купити частину бізнесу – а це те, що ти робиш, купуючи акції – де він буде через 10 чи 20 років. Можливо, що ти цього не знаєш, в такому випадку не варто нічого робити.

Потрібно 20 років, щоб створити репутацію, і 5 хвилин, щоб її зруйнувати. Ви будете ставитися до справ по-іншому, якщо подумаєте про це.

Цитати Баффета зі змістом – Я не збираюся стрибати через семіфутовие бар’єри. Я звертаю увагу на однофутовие бар’єри, які можу переступити.

Коли ми купуємо частки в відмінних компаніях з чудовим менеджментом – наш улюблений термін інвестування – назавжди.

Запам’ятайте – цей день обміну і поверненню не підлягає

Я завжди знав, що буду багатим, не сумнівався в цьому ні на хвилину.

Інвестуйте тільки в себе, пам’ятайте, що не гроші створюють людини, а людина – це той, хто створив гроші.

Не думаю, що мене вражає, коли робот перемагає в японській настільній грі «го» або щось в цьому роді, або навіть виграє в шахи, або щоб там не було. Я не думаю, що вони реально щось змінюють у сфері розподілу капіталу або інвестицій. Можливо, я щось пропускаю, знаєте, може бути я просто сліпий до того що відбувається …

Головні вороги – це не відсутність грошей або, навпаки, їх надлишок, головні вороги – це відсутність бажання і сміливості змінити себе і світ навколо.

Навіть якщо ви дуже талановиті і докладаєте великих зусиль, для деяких результатів просто потрібен час: ви не отримаєте дитини через місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев’ять жінок.

Якщо ви не здатні володіти цими акціями 10 років, навіть не думайте про те, щоб купити їх на 10 хвилин.

Якщо ви всі такі розумні, то чому я тоді такий багатий?

Тренування не приводить до ідеальних результатів, вона призводить до стабільних результатів.

Якщо ви опинилися в ямі, найголовніше – припинити копати.

Живіть, як можна простіше.

Те, чим ми займаємося – не складне справа. Це справа дисципліни. Але воно не вимагає надвисокої роздільної IQ або чогось подібного. Є кілька основ, які є надзвичайно важливими, ну і потрібно розбиратися в бухобліку. Допомагає виходити і говорити зі споживачами і багато в чому думати, як споживач, і все таке, але якесь серйозне навчання не потрібно.

Якщо хочеш стати пекарем – учись у пекаря, якщо хочеш бути мільйонером – учись у мільйонера.

Робіть справи з тими людьми, які вам подобаються і які поділяють ваші цілі.

Вам не варто володіти акціями компаній, якщо падіння в ціні на 50% протягом короткого періоду часу заподіє вам серйозний стрес.

Досить змінити трохи курс, і зустрічний вітер стане попутним. Продовжуй працювати, і сонце, сліпить очі, буде світити тобі в спину. Не так важливо звідки ти починаєш життя, важливо, куди ти її посилаєш.

Ціна – це те, що ви платите. Цінність – це те, що ви отримуєте.

Вам потрібно робити лише невеликі правильні речі в житті до того моменту, поки ви не зробите занадто багато неправильних речей.

Цитати Баффета про життя – Не робіть те, що радять інші, просто слухайте їх, а ви робіть так, як вважаєте правильно, навіть якщо це суперечить всьому, що вам радили.

Я думаю, якщо ви зустрінете кілька хороших вчителів, які дійсно змінюють ваш погляд на світ, то вам пощастило. І ви можете зустріти їх як в університеті, так і в звичайному житті.

Шукайте в людині три риси:інтелект, енергію і чесність. Якщо у нього немає останньої межі, навіть не турбуйтеся про двох інших.