Цитати Бегбедера – фрази про любов і життя

Цитати Бегбедера

Я звинувачую суспільство споживання в тому, що воно зробило мене таким, який я є: ненаситним. Я звинувачую моїх батьків в тому, що вони зробили мене таким, який я є: безхребетним. Я часто звинувачую інших, щоб не звинувачувати себе самого.

Я пишу не для того, щоб просити тебе прийти, я пишу, щоб попередити: я завжди буду чекати.

Найкращі свята – ті, що відбуваються всередині нас.

Любов – це коли відчуваєш, що прогавити когось значить прогавити своє життя. Любов – це коли перестаєш коливатися. Коли всі інші жінки здаються прісними. Я сумую за тобою, ще не знаючи тебе.

У житті буває тільки одна велика любов, все ж попередні любови – лише проба пера, а всі наступні – надолуження упущеного. Любов – це тепер або ніколи.

Кращі цитати і фрази Фредеріка Бегбедера

Я думав, ніби шукаю любов, поки в один прекрасний день не зрозумів, що хочеться мені прямо протилежного – триматися від неї подалі.

Єдина хороша новина: від горя худнуть. Ніхто не рекламує цю дієту, але ж вона найефективніша з усіх. Депресія Для Схуднення. Хочете скинути вагу? Розведіть, закохаєтесь в кого-небудь, хто вас не любить, живіть один і сумуйте з ранку до вечора. Зайві кілограми розтануть, як сніг на сонці. Ваше тіло знову стане струнким і зможе відмінно вам послужити – звичайно, якщо виживете.

Цитати Бегбедера – Ось вам найпростіший тест на закоханість: якщо, провівши чотири-п’ять годин без вашої коханки, ви починаєте по ній нудьгувати, значить, ви не закохані – інакше десяти хвилин розлуки вистачило б, щоб ваше життя стало абсолютно нестерпним.

У двох громадських місцях ляскають тільки ідіоти. В кінотеатрі і в літаку, коли той приземляється.

Я пишу не для того, щоб просити тебе прийти, я пишу, щоб попередити: я завжди буду чекати.

Спершу ти нюхав просто так, з цікавості, час від часу, потім для того, щоб підбадьоритися по вихідним, далі – щоб знову ж підбадьоритися, але вже і по буднях. Потім ти забув, що кокс – це свято, і став занюхувати кожен день з раннього ранку, щоб не звихнутися.

Навіщо обтяжувати себе родиною, коли відстоюєш свободу як найвищу цінність?

Задоволення має одну важливу гідність: на відміну від щастя, воно існує.

Я мертва людина. Я прокидаюся вранці, і мені нестерпно хочеться одного – спати. Я одягаюся в чорне: ношу траур по собі. Траур по людині, яким не став.

Любов не живе три роки, любов не живе три дні. Любов живе рівно стільки, скільки двоє хочуть, щоб вона жила …

Буває так, що людина, яка може врятувати тебе, топить.

Моя проблема в тому, що ти – її рішення.

Я тобі вірний: ти єдина жінка, якій мені хочеться змінювати.

З віком люди не стають щасливішими – вони просто опускають планку нижче, ніж раніше.

Померти за любов не складно. Складно знайти любов, за яку варто померти.

У комара століття – один день, у троянди – три. У кішки століття тринадцять років, у любові – три роки. І нічого не вдієш. Спочатку рік пристрасті, потім рік ніжності і, нарешті, рік нудьги.

Ось вона, значить, яка, доросле життя: будувати замки з піску, потім стрибати на них двома ногами і будувати знову, знову і знову, прекрасно знаючи, що океан їх все одно слізнет.

Алкоголь – він як любов: до чого ж добре на початку …

Я, напевно, самий сумний чоловік, якого я зустрічав на своєму віку.

Немає нічого потворніше чоловіка, який вважає себе красенем.

Нам треба розлучитися. Краще бути нещасним без тебе, ніж з тобою.

Ви зустрічаєте людей, які перетворюють ваше життя, самі того не знаючи, а потім спокійнісінько зраджують вас, і ви бачите, як вони об’єднуються з вашими ворогами, а потім дивіться, як вони віддаляються, точно армія після погрому, на тлі руїн та заходу сонця.

Цитати і вислови Бегбедера – Настає такий момент, коли веселитися і тусуватися щоночі стає так само нудно, як вічно сидіти вдома і нікуди не ходити.

Я любив, і мене любили, але це ніколи не збігалося у часі.

Серце, що не розбите любов’ю, ще не серце.