Цитати Бетті Купер – фрази з Рівердейла

Цитати Бетті Купер

Зі мною всерйоз щось не так. Ніби в мені якась тьма, яка часом приголомшує, і я не знаю, звідки вона. Але, думаю, це через неї я роблю ці божевільні речі.

Якщо сьогодні не можеш нікого любити, постарайся хоча б нікого не ображати.

Ви не повинні бути великими, щоб почати, але ви повинні почати, щоб бути великими.

… зате Шеріл хоча б не прикидається. Чи не прикидається метеликом, коли насправді оса.

Ми шукаємо ідеали: з ними спокійніше, але життя набагато складніше цих простих істин.

Підбірка прикольних цитат Бетті Купер

– Мені подобається, як виглядає цей хлопець. – симпатичний зовні – гнилі всередині.

– Скільки разів ти дозволиш їм заподіювати тобі біль? – Ще не вивчу урок, мам.

Наша пам’ять – жахливо дивна штука. Такий величезний шафа з ящиками, забитий чим попало. Зайві знання, даремна інформація, маячні думки забивають цю шафу від верху до низу. А чогось дійсно важливого не розкопати, хоч трісни.

Цитати Бетті Купер – Думка інших про вас не повинно стати для вас реальністю.

прикидатися, що все добре.

Так, на щастя, це моя спеціальність.

Він спробує відштовхнути тебе. Спробує закритися в собі. Йому потрібні його друзі. Тому ти і Бетті повинні підтримувати його. Незважаючи ні на що. Усередині нього сидить якась тьма.

Дорогий щоденник, любов змушує робити нас божевільні речі. І, можливо, щось з зробленого мною було неправильним, але, можливо … Можливо, я була і права щодо деяких речей. Завтра вранці, коли ми прокинемося, світ в черговий раз стане іншим.

Беручи себе такими, якими ми є, ми позбавляємося надії стати тими, якими повинні бути.

Віра в себе здатна творити такі ж дива, як і віра в Господа Бога.

Якщо це Шеріл, скажи, що все перечоломкалися і нехай вдавиться.

Ти хороша з тими, хто хороший з тобою.

Я роблю все. Для всіх. Все, щоб бути ідеальною. Ідеальна дочка, ідеальна сестра, ідеальна студентка. Можу я хоч щось зробити для себе?

У мене дурна пам’ять. Я пам’ятаю переважно ночі. Дні, світло – це швидко забувається, а ось ночі я пам’ятаю прекрасно. Тому життя здається мені повної вогнів. Ніч завжди святкова. Вночі люди говорять те, що ніколи не скажуть днем. Ви помітили, що вночі голоси у людей, особливо у жінок, змінюються? Вранці, після нічних розмов люди соромляться дивитися один одному в очі. Люди взагалі соромляться хороших речей, наприклад, людяності, любові, своїх сліз, туги, все, що не носить сірого кольору.

Краще бути впевненим в собі, помиляючись, ніж сумніватися, будучи правим.

Ми не будемо обніматися на очах у всього міста. Так що, може просто ківнём один одному, як два справжніх кретина, і обопільно приховуємо наші емоції?

Надія – слово, що зачіпає за живе, але при цьому підступне. Ми дуже хотіли, щоб вбивцю Джейсона зловили, щоб наше місто, наш будинок знову став безпечним. Але з кожним минулим днем ​​наші надії тьмяніли все більше і більше. Є одне побите висловлювання – «Темний всього перед світанком». Але часом … попереду лише тьма

– Бідолаха Лось … Він в порядку? – У нього кличка Лось. Він в порядку.

У нас є все, щоб бути щасливими, але ми нещасні.

Впевненість в собі є першою умовою великих підприємств.

– Школа Рівердейла відкрила свої двері в 1941 … – Мабуть, з тих пір її і не ремонтували.

– Він побачив темряву в її красі. – Вона побачила красу в його темряві.

Коли мого батька заарештували – це був найгірший момент. Всі ці … тролі почали писати жахливі речі про нас. Ми отримували листи і емейли, що говорять, що мій батько злодій, моя мама тупа світська левиця, а я зіпсована багата крижана принцеса-стерва. І що зачіпало найбільше … це те, що написане тролями … було правдою. Я була як Шеріл. Я була гірше Шеріл. Тому, коли мама сказала, що ми переїжджаємо в Рівердейл, я присягнулася собі, що використовую цю можливість, щоб стати, можливо, сподіваюся, кращої версією себе.

Цитати і фрази Бетті Купер – Він ковзав, дерся, падав, піднімався, намацував дорогу і наполегливо йшов вперед – ось і все. У цьому таємниця всякої перемоги.

Впевненість в собі становить основу нашої впевненості в інших.