Цитати Бодрова – фрази про життя, кохання, стосунки, зі змістом

Цитати Бодрова

Всі ми сподіваємося на гарний кінець цієї негарної життя …

Коли близькості надто, стає дуже погано. І, навпаки, коли цього не вистачає, люди готові йти на будь-які подвиги. Все, що коли-небудь відбувалося в світовій літературі, – не важливо, між рідними людьми чи ні, – було пов’язано з тим, що хтось хотів бути разом. Або цю близькість зламати. Ось і все.

Звичайно, це мрія – займатися улюбленою справою, та ще й гроші за це отримувати. Це рідко кому вдається – і на Заході, і у нас. Більшість людей в світі по 8 годин на день проводять на ненависній роботі. 8 годин – третина життя! Потім вони 8 годин сплять – ще третину життя. І ще трішечки часу у них залишається на те, щоб пройти по магазинах, подивитися телевізор і дітворі «козу» скорчити. Ось і все життя.

Від інстинкту життя до справжньої свободи – рівно крок, завдовжки в думка.

Мені цікаво жити. Цікаво розмовляти з таксистом, повією, яка сидить в цьому барі, гуляти, дивитися на обличчя. У магазини заходити, дивитися хороше кіно, читати хорошу літературу, тому що всюди-всюди-всюди є те, що тебе радує.

Кращі цитати і вислови Сергія Бодрова

Постріл на екрані в реальному житті дорівнює вчинку, слова або думки. З цього складається життя.

Знаєш, сьогодні у мене було таке відчуття, що тебе немає. Що ти померла. Це так страшно, страшніше чимось, якби ти розлюбила мене. Я став відчайдушно молитися і просити про те, щоб ти тільки була жива. Краще розлюби мене, але тільки живи.

Рецепт успіху в будь-якій справі бути щирим.

Цитати і фрази Бодрова – Найцікавіший досвід завжди останній. У кращому випадку – майбутній. Якщо це не так, то швидше за все ти рухаєшся по хибному шляху.

У студентські роки у мене був один викладач, професор, який вселив мені одну просту істину. Він говорив, що справжнього чоловіка можна визначити по двох речей: по його відношенню до книги і по відношенню до жінки. Сам він завжди, перш ніж взяти книгу, йшов мити руки. І для мене стало правилом на все життя трепетно ​​і з повагою ставитися до книг і, звичайно ж, до жінок.

Існує закон збереження енергій: ніщо не зникає безслідно і ніщо не береться з нізвідки. Але зрозуміти, наскільки великі втрати і придбання, можна лише через час.

Напевно, найстрашніше – втратити те, з чого ти перебуваєш

Це чіткий закон: ти береш, щоб віддати, і віддаєш, щоб потім взяти.

Говорячи про патріотизм, я маю на увазі саме це – відчуття єдності з людьми, з якими живеш в одній країні.

Ти стаєш на розі жвавій вулиці і уявляєш, що тебе тут немає. Вірніше, тебе немає взагалі. Пішоходи йдуть, сигналять машини, відкриваються двері магазинів, змінюються пасажири на зупинці … Тобто в принципі світ продовжує жити і без тебе … Розуміти це боляче, але важливо …

Душа міцніє у випробуваннях.

Кожна людина замислюється про смерть, кожна людина замислюється про Бога … Я просто не вважаю за потрібне про це говорити.

Коли ти захоплений, робиш щось щиро, тоді все виходить.

Кількість добра і зла в світі завжди однаково. І якщо зараз зло втілено у вигляді гунів з чорними бородами, то так і повинно бути. З цим злом можна боротися, але кількість його в світі не зміниться.

Дитинство – найважливіше і приголомшливе в житті людини. І я намагаюся не забувати про те, яким був я, чого хотілося мені.

Свобода хороша, тільки коли їй користуєшся.

Один мій друг любив цитувати: «Будь щедрим, як пальма, а якщо не можеш, будь як кипарис, благородним і строгим»

Я не знаю, як люди вмирають. Ми бачимо це, але самі не вмираємо. А коли вмираємо, то це бачить хтось інший. Є речі, які не потрібно знати, про які не треба думати, про них ніхто нічого не знає.

У кожної людини є своя правда, і якщо вона справжня, то вона завжди стане частиною загальної правди.

Навіть якщо ти маєш рацію, то це зовсім не означає, що тобі будуть вірити. За правду треба боротися.

Все значні битви відбуваються всередині нас.

За все треба платити, за успіхи – втратою свободи. Але успіхи-то адже сумнівні, не абсолютні. Вони змістом життя не наповнюють, зате ти раптом стаєш залежним від непотрібних людей, телефонних дзвінків. А свобода – найважливіше, що є у людини.

ЦитатиБодрова про любов – Я не знаю, як закінчується любов. Якщо любов закінчується, мабуть, це не вона.

Те, чим стаєш, відбувається в перші шістнадцять років життя

Мужні вчинки робити важче, ніж ганебні, але зате вони роблять тебе сильнішим.