Цитати Брайана Трейсі – фрази про успіх, життя, мотивації

Цитати Брайана Трейсі

Не чекайте «слушного моменту», його ніколи не буде. Починайте там, де стоїте, і працюйте з тими інструментами, які є у вашому розпорядженні, – у міру просування виявляться і кращі.

Не важливо, звідки ви прийшли. Важливим є те, куди ви прямуєте.

Запам’ятайте правило: існує прямий зв’язок між кількістю старань в різних напрямках і ймовірністю кінцевого успіху.

Щоб літати з орлами, що не пасіться з індиками.

Якщо ти здатен завжди посміхатися життю, життя завжди посміхнеться тобі.

Підбірка цитат і висловів Брайана Трейсі

Змінивши мислення, ти кардинально міняєш своє життя.

Ніхто не краще Вас. Ніхто не розумніше Вас. Просто вони почали раніше.

Ви не можете подарувати те, чого у вас немає; ви не можете зробити щасливими інших, якщо самі нещасливі.

Цитати Брайана Трейсі зі змістом – Коли Бог хоче зробити вам подарунок, він загортає його в проблему. І чим більше подарунок, тим в більшу проблему він його завертає.

Не варто надто турбуватися про те, що думають про вас оточуючі. Якби ви знали, як рідко вони взагалі думають про вас, ви б образилися.

Найголовніше ваше скарб – це світ в душі.

Принцип контролю – дуже важливий фактор успіху. Заснований на багаторічних психологічних дослідженнях, він говорить: ви позитивно ставитеся до себе в тій мірі, в якій відчуваєте, що контролюєте своє життя, і, навпаки, ви негативно ставитеся до себе в тій мірі, в якій відчуваєте, що не ви керуєте власним життям , а зовнішні обставини та інші люди.

Якщо ти здатний посміхатися життю, життя завжди посміхнеться тобі у відповідь.

Якщо бажаєш отримати те, що ніколи не мав, просто стань тим, ким ти ніколи не був.

Якщо робити те, що роблять успішні люди, в результаті ви прийдете до тих же результатів.

Єдине, чим ви можете повністю управляти, – це ваші думки. Користуйтеся ними правильно.

У всіх, хто багато встигає, є одне загальне якість: познайомившись з новою ідеєю, вони відразу намагаються застосувати її на ділі. В результаті вони швидше вчаться, більше дізнаються і отримують кращі результати.

Вчіться у знавців: всього життя не вистачить на те, щоб прийти до всього самостійно.

«Ви отримуєте не те, чого хочете, а то, чого заслуговуєте» – відомий трюїзм.

Пам’ятайте, все життя – це випробування, це тест. Щоб досягти великого успіху, Ви повинні пройти «тест на наполегливість». Але цей тест часто застає Вас зненацька і виявляється чимось на зразок інспекторной перевірки в школі, яку ніщо не віщує.

Ви там, де ви є, і той, хто ви є, через те, як ви себе сприймаєте. Змініть думку про себе, і ви зміните ваше життя.

Абсолютно всі успішні люди великі мрійники. Представляючи, яким має бути їхнє майбутнє до найменших деталей, вони старанно працюють над втіленням задуманого.

Ваш успіх залежить від звичок, що виробляються з плином часу.

Ваш приголомшливий мозок може підняти вас з убогості до багатства, перетворити вас з одиночки на загального улюбленця, вивести з депресії, зробивши щасливим і радісним, – якщо ви правильно скористаєтеся ним.

Елберт Хаббард визначав самодисципліну як «здатність змусити себе робити те, що потрібно і коли потрібно, хочеться вам цього чи ні».

Характер – це здатність слідувати обраному шляху через багато часу після того, як вщухнуть емоції, які спонукали обрати цей шлях.

Як тільки ви починаєте вірити в можливість здійснення якоїсь дії, ваша підсвідомість починає роботу як передавач ментальної енергії, в результаті чого ви притягує людей і обставини, гармонійно відповідні вашим новим домінантним думкам.

Цитати Брайана Трейсі про успіх – Закон очікувань містить в собі і розкриває ще один фактор успіху. Цей закон говорить: чого ви з упевненістю очікуєте, то стане вашим самореалізується пророцтвом.

Ви не владні над тим, що з Вами відбувається, але Ви владні над своїм ставленням до подій. І саме це відношення і визначає, хто кого контролює – події Вас або Ви ці самі події.

Якщо щось не прочитано протягом шести місяців, це – сміття. Викиньте його.