Цитати Джокера з фільму Темний лицар

Цитати Джокера

Карбоновий стовбур, двадцять восьмий калібр, зроблений в Китаї. Хочете вбити слугу народу, містер Мароні, – купуйте американський.

Поспішай, ліки! Чого ж ти чекаєш? Ну ж бо! Я вбив твою подружку, отруїв Готем і, чорт забирай, ще тільки ранок. І що з цього? Ми обидва знаємо, що ти мене врятуєш. (Джокер)

Ніколи не вибачайся за те, як ти виглядаєш.

А я не вб’ю тебе, бо з тобою шалено весело.

– Упевнений, Джокер велів вбити мене, коли ми погрозами все гроші. – Ні-ні-ні-ні, я вбиваю водія автобуса. – Водія автобуса? Якого водія автобуса?

Найкращі цитати Джокера

Пацан … Я – Джокер. Я не вбиваю всіх підряд. Я вбиваю, коли це забавно. Хрін чи такого забавного в тому, що я вб’ю тебе?

– Коли погані хлопці вбивають, вони це роблять під впливом емоцій. Це або помста, або бізнес. – А ви? – Я це роблю просто, щоб розважитися.

Задзеркалля карти все розбиті і джокером все дами біти.

Цитати Джокера – Божевілля як гравітація – потрібно тільки підштовхнути.

Я буду таким, яким потрібно Готем. (Бетмен)

Подивіться хто тут. Я не бачив тебе з тих пір … як давно це було? Так, була психлікарня, кілька монстрів і, ах да, ти залишив мене вмирати. Можливо, ти пам’ятаєш все по-іншому, але яка різниця? (Джокер)

Двоєженство – це як ухилення від податків. Коли хочеш отримати все, не витрачаючи при цьому нічого …

– Раніше у злочинців в цьому місті були хоч якісь принципи, честь, повагу. А ти, у що віриш ти, а? У що ти віриш? – Я вірю, що те, що тебе не вбиває, робить тебе … дивніше!

Досить божевілля? Досить? І як ви вимірюєте безумство?

Я спалив тільки свою частину грошей. Проблема в тому, що вона була знизу.

Я анітрохи не є божевільним! Я просто по-іншому нормальний!

А я думав, це в мене жарти погані. (Джокер)

Він помер не відразу. Він кричав без зупинки кілька годин. Я так і не зміг заснути в ту ніч. Це було в останній раз, коли я застосовував бите скло …

Ти одягаєш на себе свою ганьбу, як транспарант, тому що у тебе немає яєць, щоб прийняти його як є.

Якщо вмієш щось, не роби цього безкоштовно.

– А як щодо фокусу? Я змушу олівець зникнути! Та-дааам! … Він випарувався!

– Всі лікарі, у яких ти спостерігався, діагностували різні типи психозу. Починаючи з синдрому роздвоєння особистості і до … Список нескінченний. – Дякую, я стараюсь.

Цитати і фрази Джокера – – Ви вважаєте себе божевільним? – Це цікаве питання! Річ у тім, божевільні люди не вважають, що вони сходять з розуму. Вони думають, що стають розумніше. Так що нормальні люди не повинні думати, що вони при здоровому глузді, тому що тоді вони стають трохи божевільними.