Цитати про колишніх хлопців

Цитати про колишніх хлопців

Спочатку він був МОЇМ хлопцем, потім ми розлучилися, і він став – МОЇМ минулим. Після того, що було у нас він не зміг стати МОЇМ іншому, а став МОЇМ ворогом. Як тут не крути, він все одно МІЙ!

Колишня любов, яка в тиші повернулася з минулого, набагато гірше закоханості в нового хлопця …

Дивно, коли мого колишнього немає поруч, сумуєш за ним і думаєш, що він потрібен. А як тільки подзвонить, думаєш: “На фіга ти мені потрібен?”

Він вже колишній. У нас своя особисте життя, мені добре) І зараз мені все одно приємно бачити його ім’я в списку, приємно усвідомлювати, що він щасливий.

До сих пір люблю тебе, і серце плаче. Дуже хочу до тебе, але ти вже з іншого. Сподіваюся, що ти випадково назвеш її моїм ім’ям, мій колишній дорогою.

Сімейний стан є … Родичі є … Цікаво, коли Дуров придумає функцію: МОЇ КОЛИШНІ!

Ну я розумію, якщо пройшла любов і розбіглися, а якщо вона є, то навіщо таке творити ?! Як же я його люблю …

Чому колишні хлопці згадують про нас лише тоді, коли ми щасливі? Щасливі, але не з ними … Ревнощі і собственічество?

Колишні хлопці, якщо ми знову погодилися з вами зустрічатися, значить, ми або реально любимо, або просто хочемо вбити час.

А мене колишній привітав … півроку не спілкувалися, і так приємно стало на душі

Бачила його з його дівчиною, колишнього свого, а мені то че … Я знайшла краще, а він втратив найкраще у своєму житті.

Вислухай, що він буде говорити про свою колишню дівчину, адже коли-небудь те ж саме він буде розповідати своїм друзям і про тебе …

Я – твоя колишня дівчина. Начебто все зрозуміло. Але як не крути – твоя …

Стояв статус: «Люблю тебе, сонечко». Колишній пише: «І я люблю тебе, зай!» А статус стояв реальному сонечку, яке світить … Про що я і сказала йому))

Бачила дівчину свого колишнього … тепер точно знаю, що йому подарувати на день народження – окуляри!

Розставання … Того що було не повернути … Не приходь в мій світ остиглий … Прошу, про майбутнє забудь … Ти колишній мій … Ти тільки КОЛИШНІЙ!

Віддам хорошого, КОЛИШНЬОГО хлопця в надійні жіночі руки … Адже ми відповідаємо за тих, кого приручили.

А я все те підійшла до нього і сказала: «Привіт!» Це змусило битися моє серце з шаленою швидкістю … Він мій колишній, начебто забула, але … серце видає …

Сплю і мені снитися колишній хлопець, чую через сон звук домофона, підходжу, питаю хто: він, в гості зайшов …

Контакт – це сайт, де всі колишні можуть побачити один одного.

Сиджу і дивлюся на його фото. Який же він ідеальний, а я дура, яку зіпсувала минула любов, йому чиста і світла потрібна, а не така дрянь як я …

Убило … Уже колишнього хлопця кажу: «Чим я тебе зачепила?» А він: «Ти просто красива».

Ось листуєшся всю ніч з колишнім … ніби у тебе є інший, начебто щаслива, а в серці все одно щось кевкає, щось так тихенько болить … Дивне почуття минулого …

Удалил із друзів? Холоп зрозумів сам, що не гідний дружби з царицею.

Через півроку я закохалася в свого колишнього. Але розбиту чашку не склеїти, навіть суперклеєм. Рубці залишаються назавжди. Дорожите коханими!

Моє місце в твоєму серці ніхто і ніколи не займе просто тому, що в твоєму серці місця для мене ніколи не було, немає і не буде.

Класно, коли твій колишній починає клеїтися до тебе, а тобі зовсім паралельно, так як ти ВЖЕ ДАВНО ЛЮБИШ І любимо один =)

Часто так буває, що людина, яка приходить в твоє життя, залишає після себе якусь пісню. Вмикаєш її, а в думках він. Крихітна мелодія розміром до тями двох людей.

Зрозуміла одне: колишній хлопець може бути дуже хорошим коханцем, але ось підходящим і хорошим для відносин він вже ніколи не буде!

Ви коли-небудь клеїли наклейки на зошит? Напевно, клеїли все. Думаю, що віддирати їх теж доводилося. Адже так? І все пам’ятають, що залишається після цього на зошити. Ось приблизно такий слід залишають нам люди всередині після свого відходу.