Цитати про весну

Цитати про весну

Взимку ми мріємо побачити тепле сонце, підставити усміхнене обличчя його промінчиками, і тільки з приходом весни ми розуміємо, як же нудьгували по дощу

Весна – справжня жінка. Всі вже її давно чекають, а вона тільки що помила голову, нафарбувала нігті і тепер сидить і неспішно завдає косметику, готуючись до виходу …

Весна – ну ось вона, нарешті, довгоочікувана весна. Ми можемо зняти з себе ці безформні куртки, чоботи і одягнути щось весняне … Прокинутися вранці від променів сонця і переливається зелені, накинути светр і вибігти на вулицю, назустріч новому коханню …

Дівчата, зовсім трошки залишилося, і настане весна! Ми одягнемо каблуки, розпустимо волосся, посміхнемося … і будемо щасливі … всім цим козлам на зло, через які ми страждали цієї зими!

Пробували навесні вибратися в ліс – куди подалі від асфальту і натовпу – і, впавши навзнак на вже просохла землю, розкинути руки і послухати життя, зосередившись під закритими очима? Всім – любові!

Ти хоча б навесні можеш посміхнутися? Подивися на сонці. Подивися на дерева, на птахів, на траву … Ось так. Правильно. Роби, як вони.

А знаєте, що я тут подумала? З понеділка починається весна … Ось і почну нове життя, не зациклюючись на ідіота, який мене не любить. Життя все-таки прекрасна =)

Ніщо так не прикрашає весну, як вихідні на травневі свята!

Нарешті настала довгоочікувана весна … Скоро будуть перші конвалії, перше тепло, розтане цей сніг, і вона буде йти по незнайомих вулицях, посміхаючись просто тому, що прийшла весна.

Кажуть, навесні трапляються всілякі дива … Ну давай же, чудо, Я ЖДУ ТЕБЯ!

Напевно, в лютому спеціально тільки 28 днів, щоб весна прийшла якомога швидше …

Поцілунок по-весняному – це коли наші губи стикаються ніжно-ніжно, а мої очі шукають в твоїх відображення сонячних зайчиків …

А я відзначаю весну так. Встаю рано сонячним ранком, іду по місту, заглядаю перехожим в очі і посміхаюся. Думаєте, зійшла з розуму? Ні. Я просто щаслива!

Весна – розчинник зими.

Весна всьому … Нам всім ВЕСНЕЦ!

– Я перестала мерзнути. – Напевно, любов. – Та ні, весна …

Весна – це пора року, коли можна збожеволіти. З поважних причин.

Колись він згадає про тебе … Подивиться фотографії в контакті і захоче тебе повернути, але вже буде пізно … За вікном весна, ти з іншим гуляєш за руку, ніжно цілуєш біля під’їзду і так не хочеш відпускати.

Дівчата навесні, як проліски: ще і сніг не весь зійшов, а вони вже розцвіли.

З настанням весни кожна дівчина раптом розуміє, що їй нічого надіти.

У моїй голові є світ. Красивий і тільки мій світ, добрий і вічно живий, світ, де завжди весна.

Навесні чоловіків хвилює не краса жіночих ніг, а просто їх наявність.

Прийде весна, і ти в повній красі побачиш те, що втратив, але буде пізно …

Весна – це, коли хочеться чогось свіженького. Наприклад, свіжих відносин.

Чомусь раптом стало знову мені не до сну. Може бути – нервове? Виявилося, що просто настала ВЕСНА!

У вас нуль нових листів. У вас нуль повідомлень ВКонтакте. У вас нуль коментарів в щоденнику. Це означає тільки одне: почалася весна, і всі вийшли з інтернету на вулицю і зажили, нарешті, своїм життям.

Пташки світять все яскравіше, сонечко щосили щебече …. Коротше, пора загострень.

Якщо на вашому пальто виявилася растаявшая бруд – це ще не весна. Весна – це, коли бруд опиняється на джинсах. Тому, що у вас немає пальто.

Весна – це не тільки танення снігу, а й танення сердець.

Мої асоціації з весною в словах:[Весна]=>[Любов]=>[Нове життя]=>[Сім’я]=>[Спілкування]=>[Флірт]=>[Радість]=>[Посмішки]= >[Друзі]=>[Щастя]=>[Тепло]=>[Бузок]=>[Романтика]=>[школа]