Цитати про відносини – кращі висловлювання зі змістом

Цитати про відносини

Охолодження відносин між людьми виникає в результаті тертя між ними. І що ти скажеш на це, фізика? (Станіслав Єжи Лец)

Будь одружений знає, що це справжня праця. Але ми вклалися в наші відносини, і поки вкладалися, наша любов міцніла. (Джоел бен Іззі)

Я до сих пір так і не зрозумів, навіщо люди подовгу сердяться один на одного. Життя і так непростимо коротка. Наберіться сміливості і напишіть, зателефонуйте, зустріньтеся, поки не стало пізно. (Боб Марлі)

Якщо чоловік постійно шукає в дружині недоліки, то її гідності знайде інший. (Шарль Піно Дюкло)

Неможливо злитися на того, хто змушує вас сміятися. (Джей Лено)

Цитати і афоризми про відносини між людьми

Вибачення – не означає, що ти не правий, а інша людина прав. Це всього лише означає, що цінність ваших відносин важливіше, ніж власне его. (Еріх Марія Ремарк)

Чи знаєте, що мені прийшло тепер в голову? Я вас обох порівняла. Навіщо він – не ви? Навіщо він не такий, як ви? Він гірше вас, хоч я і люблю його більше вас. (Федір Достоєвський)

До вас тягнуться, якщо ви відображаєте любов, радість, терпіння, миролюбність, доброту, вірність. м’якість і самовладання. (Джон Темплтон)

Цитати про відносини між чоловіком і жінкою – У будь-яких стабільних відносинах хтось комусь щось винен. Просто, коли людина закоханий, він всі ці «повинен» виконує добровільно і з задоволенням. (Наталія Краснова)

Безцінні ті люди, з якими навіть мовчання здається душевним розмовою. (Боб Марлі)

Початковим кроком має бути довіра. Коли ти довіряєш, ти завойовувати цю людину. (Архімандрит Андрій)

Погладьте один одного проти «шерсті» і ви зрозумієте істинний сенс ваших відносин. (Петро Квятковський)

Трагедія чоловіків: одні жінки не до душі, інші – не по зубах, а треті – не по кишені! (Фаїна Раневська)

Наслідування – найщиріший вид лестощів. (К. Колтон)

Якщо ви хочете змінити щось мале в своєму житті – змініть ставлення, але, якщо вам потрібні великі зміни – міняйте мислення. (Альберт Ейнштейн)

Розділяє не пропасти, а різниця рівнів. (Станіслав Є. Лец)

Коли життя створює такі відносини, як наші, ці відносини не можуть порватися без того, щоб не порушити всі інші життєві відправлення. (Олександр Дюма)

Коли закінчуються чергові відносини, ми клянемося ніколи не наступати на ці траханий граблі. Але проходить зовсім небагато часу, і ми самі чомусь шукаємо нові граблі. (Фільм «Статус: Вільний»)

У замкнутому просторі людські відносини мають властивість псуватися. (Роберт Шеклі)

З жінками сперечаються серцем, а не розумом. (М. Арнолд)

Світ настільки згнив, що навіть закохатися в кого-то – це найбільший ризик, який ми можемо собі дозволити. Нас стискає зсередини від ймовірності, що це виявиться не взаємно або агресивно сприйнято. Люди розучилися любити, світом правлять споживчі відносини. (Джордж Бернард Шоу)

Нічого не можна приймати близько до серця. Адже те, що приймеш, хочеться втримати. А утримати не можна нічого. (Еріх М. Ремарк)

Одне невірно сказане слово – може дати глибоку тріщину і повністю зруйнувати навіть найтісніші, теплі і довгі відносини. (Петро Квятковський)

До тридцяти років я зрозумів наступне: безліч невдалих відносин вчать тільки одному – вдалих не буває. (Фільм «Гола правда»)

Ідеальні відносини не мають ні смаку, ні запаху, як дощова вода. (Геннадій Малкін)

Висловлювання про відносини з друзями – Успіх створює мало друзів. (Л. Вовенарг)

У відносинах потрібно давати стільки свободи, щоб людина сама хотів все частіше бувати поруч з вами. Любов – це коли не тримаєш на людину, а даєш завжди право вибору. (Анджеліна Джолі)

Жінка має дивний чуттям: вони готові виявити все, що завгодно, за винятком очевидного. (Оскар Уайльд)

Навіщо сьогодні миритися – якщо завтра знову все повториться. (Петро Квятковський)

Братська близькість едіномислящіх міцніше всяких стін. (Антисфен)