Цитати великих людей про школу

Цитати великих людей про школу

Складних наук, є лише складне пояснення, тобто важкозасвоюване. (Герцен А.)

Школа повинна прищеплювати своїм вихованцям такі навички логічного мислення, які гармоніювали б з самою природою людини. (Песталоцці Йоганн Генріх)

Краща школа дисципліни є сім’я. (Смайлс Семюел)

Освіта, яке включає в себе набуття досвіду вчитися, чи не починає застарівати миттєво … Швидше воно готує учнів до того, щоб вести тривалу інтелектуальну бесіду зі світом і, тим самим, не зупинятися в своєму інтелектуальному зростанні. (Чарлз Темпл)

Віддати сина до коледжу – все одно що здати білизну в пральню. Ви отримуєте те, що віддали, але часто в абсолютно невпізнанною вигляді.

Підбірка цитат про школу від великих людей

У світі є дві складні речі – виховувати і керувати. (Іммануїл Кант)

Секрет поваги вчителя учнем лежить в повазі учня вчителем.

… слід, навчаючи і виховуючи дітей в школах, уже з першого класу психологічно готувати їх до того, що вони повинні будуть в подальшому брати участь в суспільно корисної діяльності, у праці, у створенні цінностей, необхідних для розвитку соціалістичної держави . (Н. С. Хрущов)

Цитати і фрази великих людей про школу – У всьому, де слово служить посередником між людьми, а в викладанні – особливо, незручно як переговорити, так і недоговорити. (Ключевський В. О.)

Ніхто ще не досяг величі, слідуючи шкільним правилам. (Ральф Емерсон)

Невимушена розмова – найкраща школа для розуму. (Вовенарг Люк де Клапье)

Школа потрібна не для того, щоб діти вчилися, це вони краще роблять самі, а для того, щоб дорослі мали гарантований відпочинок від тієї бурхливої ​​діяльності, в якій діти самі себе вчать. (Олена Єрмолова)

Мені довелося відбувати термін тричі: в школі, в армії і в тюрмі. (Яцек Куронь)

Якщо педагог поєднує в собі любов до справи і до учнів, він – досконалий педагог. (Лев Толстой)

Безперечно, школа дала багато – основи деяких знань, дипломи, атестат. Але вона відняла то безцінний час, за яке можна було навчитися справжнього життя.

Підготовка нашого підростаючого покоління до життя, до корисної праці, виховання у нашої молоді глибокої поваги до принципів соціалістичного суспільства – це завдання має стати головним завданням нашої школи. (Н. С. Хрущов)

Викладачам слово дане не для того, щоб присипляти свою думку, а, щоб будити чужу. (Ключевський В. О.)

Те, чого ми вчилися в школах і університетах, не освіта, а тільки спосіб здобути освіту. (Ральф Емерсон)

Школа нещастя є найкраща школа. (Бєлінський Віссаріон Григор’єв)

Школа дає знання лише тим, хто згоден їх взяти. (Сергій Скотников)

Допитливий хлоп’ячий розум починає працювати, ледь хлопчисько прокинеться, і працює до тих пір, поки не починається перший урок. ( «Закон Фроста»)

Коли думаєш про дитячому мозку, уявляєш ніжна квітка троянди, на якому тремтить крапелька роси. Яка обережність і ніжність потрібні, щоб, зірвавши квітку, не впустити краплю. (В. О. Сухомлинський)

Метою роботи середньої школи є випуск середнього учня.

Для того, щоб з’єднати загальний продуктивну працю з загальним навчанням, необхідно, очевидно, покласти на всіх обов’язок брати участь у продуктивній праці. (В. І. Ленін)

Поганий учитель підносить істину, хороший вчить її знаходити. (Дистервег А.)

Світ – хороша школа, але вчитися всьому доводиться у себе самого. (Йоганн Нестрой)

Вихователем і вчителем треба народитися; ним керує природжений такт. (Адольф Дистервег)

Цитати і вислови про школу великих людей – Сім’я повинна піклуватися, щоб людина відповідала вимогам суспільства, які були 20 років назад, вулиця – вимогам сьогоднішнім, школа – вимогам, які будуть через 20 років. Зараз найгірше робить свою справу школа. (Михайло Гаспаров)

Ми всі вчимося в школі. Але справжні знання отримуємо тільки коли закінчимо її. (Н. І. Пирогов)

Будь-школа славна не числом, а славою своїх учнів.