Цитати з фільму «ДМБ» – висловлювання, афоризми і крилаті фрази про армію

Цитати з фільму «ДМБ»

– Пацієнт, ви гроші принесли? Вибачте, а навіщо вам стільки галоперидолу? – Я його натурально з’їм, і мене повезуть в дурдом. – Але навіщо?! – Чи не плющить мене в солдати йти.

– Мужики, а де тут беруть в морські котики?

Ось взяти мене – ким я був? А ким я став? М’яко кажучи, всім! А чому? Та тому що я – російський солдат! А російський солдат ніколи не здається. Один хрін, йому втрачати нічого. Це і є наша головна військова таємниця.

– Мам, я не хочу йти в солдати … Я боюся. – Ну, треба кликати дядька Вітю з Ерденева. Він зоотехнік, він знає, як в армію не ходити.

– Хто ж так з каптёром розмовляє? Дивись, як треба: чуже, халява, взяти-взяти! – Що будемо пити, дівчатка?

Прикольні цитати і фрази з фільму «ДМБ»

Чао, Буратіни! Можете навіть писати мені листи «до запитання». Мене звуть Себастьян Перейра, торговець чорним деревом! Жарт.

Що наше життя? Гра! А сама азартна гра починається тоді, коли на кону, як мінімум, твоє здоров’я, але ще прикольний – якщо життя. Можна давати в прикуп.

Складний був рік: податки, катастрофи, проституція, бандитизм і недобір в армію. З останнім миритися не можна було, і за справу взявся обізнана людина – наш військовий комісар. Він зібрав усіх дармоїдів, дурнів і калік в районі, навіть глухих визначив в прикордонний загін «Альпійські тетерева».

Цитати про армію з фільму «ДМБ» – Є таке слово: «Треба»! – А я тоді присягу приймати не буду! – Ех, друже, молодий ти … Не ти вибираєш присягу, а присяга вибирає тебе! Прапорщик, запишіть ці прості, але в той же час великі слова.

– Військовий, а нам зброю дадуть? – Триста тридцять п’ять.

– Хочу пі-пі … – Ялинки-палиці, військовий! Тебе в поспіху робили? Вся твоє життя – реклама безпечного сексу.

Життя без армії – це все одно, що любов в гумці: рух є, прогресу немає.

– Мадемуазель, ви прекрасні! – Як Едіта П’єха? – Безумовно!

Армії солдати потрібні, в армії без солдатів абсурд і корупція.

Мені було душно від світу. Світ до мене симпатій теж не відчував. Треба було зробити вибір. У монастирях не давали курити, в тюрмах – пити, залишалася армія. Армія – прекрасна країна свободи … і від світу, і від себе.

– Ми хочемо з Чебурашкою-який-Шукає-Друзів служити в артилерії. – Немає перешкод патріотам!

– Толя, що ж ти всю нашу роботу пожёг? – Я не навмисне. Експеримент це був. На предмет раціоналізаторської пропозиції.

– Обов’язково бахнемо. І не раз. Весь світ в труху. Але потім.

Це вам не це.

У людині все має бути прекрасним: погони, кокарда, спіднє …

Генерал роздав всім автомати. А кому не вистачило – саперні лопатки.

– Що, солдатів, ссимся? – Так точно, ссусь!

Є різні люди: одні Батьківщину від ворога захищають, інші дружин своїх педагогів за сиськи по інститутах тягають. І ті, і інші можуть бути солдатами, тільки перші вже солдати, а другі – ще немає.

– Це не овочева база, товариш призовник, це те місце, де ви цікаво і надзвичайно захоплююче проведете найближчі два роки. – Не сумніваюся.

Зінаїда! До мами, з валізами! А ви, молода людина, надіньте брюки – і до мене з заліковою книжкою. Потім – в армію. Роки у вас відповідні.

Пришивайте підкомірець до комірця. – А ми не вміємо. – Ніхто не вміє … Справа не в умінні, не в бажанні, і взагалі ні в чому. Справа в самому пришиванні підкомірця.

– Внуки, куля – дура, штик – молодець! – Чи не рви, дід, глотку, почастуй краще.

Прикольні цитати і афоризми з фільму «ДМБ» – Солдати! Ви знаєте, що я вам можу сказати, і я знаю, що ви мені можете відповісти. Коротше, служите!

– А що ти з дружиною вказівним пальцем робити будеш? – Ну, я точно не знаю. Я людина ще молодий.