Цитати з фільму «Ігри розуму» – крилаті фрази з кіно

Цитати з фільму «Ігри розуму»

У світі немає нічого, що можна знати напевно. Це єдине, що я знаю напевно. (Джон Неш)

Якщо ми все підійдемо до блондинки, ми перекриємо дороги один одному, і вона не дістанеться жодному з нас. Ми підемо до її подругам, і вони від нас відвернуться, бо нікому не хочеться відчувати себе другосортним. А що, якщо жоден з нас не підійде до блондинки? … Ми не станемо заважати один одному і не скривдимо інших дівчат. Це єдиний шлях до перемоги.

Людина здатна на будь-які гидоти, які може вигадати.

Я можу математично пояснити, чому ваш краватка непривабливий.

– Ти не поважаєш і не цінуєш політ думки. – Так, ось піцу, піцу я страшно поважаю і ціную … і ще пиво. – Я поважаю пиво … Я поважаю пиво! (Джон Неш; Чарльз Герман)

Підбірка цитат і афоризмів з фільму «Ігри розуму»

Хто з вас стане Ван Гогом демократії і відкриттів?

– Неш, Ти б поберіг себе. В житті є не тільки робота і наука. – А що ще?

несмаку вашого краватки має бути якесь математичне пояснення.

Невизнаний геній – це той, у якого так багато планів і так мало часу.

Цитати і фрази з фільму «Ігри розуму» – Справа в тому, що я не люблю людей. І це взаємно.

Кошмар шизофренії полягає в тому, що людина не розуміє, що реально. Уявляєте, що ви раптом дізнаєтеся, що люди і місця, і найважливіші моменти у вашому житті не пішли в минуле, не померли. А, гірше того, їх просто ніколи не було. (Доктор Роузен)

Я вірив в числа і терміни, рівняння і логіку, в здоровий глузд … Але, провівши життя в подібних дослідженнях, я не знаю, що таке логіка, що визначає здоровий глузд … Я пройшов довгий шлях через фізику, метафізику, ілюзію … і назад. І я зробив найважливіше зі своїх відкриттів – головне відкриття моєму житті: логічні підстави можна виявити тільки в таємничих рівняннях любові.

У порівнянні з бобрами, ми все – ті, хто програв.

Неш? Хто виграв: ти або ти?

Сьогодні ми вручаємо майбутнє Америки в ваші талановиті руки.

Математика – дуже специфічна наука, це особливий вид мистецтва, що б вам не говорили навколо, особливо ті, хто займається біологією.

Генії дізнаються відповідь раніше, ніж почують питання.

– Моя перша вчителька говорила, що я народився з подвійною порцією мізків і половиною серця. – Так, прониклива дамочка.

Допитливі уми майбутнього … Ваш комфорт хвилює мене найменше, розумники. Я думаю, що ці заняття – марна трата вашого часу і, що найгірше, мого теж. Але так уже склалося …

– Дякую. – Ні. Він Ваш. Я вірю, що дари приносять удачу. А ви? – Ні. Я не вірю в удачу, але визнаю суб’єктивну цінність дарів.

Він, мабуть, що така краватка міг надіти тільки математик.

Я вірив в числа і терміни, рівняння і логіку, в здоровий глузд … Але, провівши життя в подібних дослідженнях, я не знаю, що таке логіка, що визначає здоровий глузд …

Адам Сміт вважав, що краще за все, коли кожен член групи діє в своїх інтересах. Це не вся правда … На ділі, результат буде оптимальний, якщо кожен член групи зробить як краще для себе і для інших.

У деяких справах відсутність особистих уподобань вважається великою перевагою. (Вільям Парчер)

У росіян є воднева бомба, фашисти репатріюють полонених в Південну Америку, у китайців напоготові тримільйонної армія, а я сиджу тут і відчуваю на міцність якусь греблю.

Не дивлячись на освіту я вмію битися.

Доводиться докладати серйозні зусилля для застосування навичок спілкування з людьми.

Ти знаєш, що коли тебе вішають, ти вмираєш від страшного нестачі води в організмі?

Прикольні цитати з фільму «Ігри розуму» – Уроки загальмовують розвиток і руйнують здатність до індивідуального мислення.

– Джон, ніж геніальний відрізняється від самого геніального? – Словом «самий».