Цитати з фільму «Вічне сяйво чистого розуму»

Цитати з фільму «Вічне сяйво чистого розуму»

Розчарувався в піску … Це всього лише камінчики.

Як же неприємно витратити на людину так багато часу лише для того, щоб дізнатися, що він так і залишився для тебе лише стороннім.

Я готовий померти, Клем. Так я зараз щасливий.

Щастя – це дійти до тієї тонкої межі божевілля, коли межа між свідомістю і реальним світом вже стерта, коли прокидаєшся і засинаєш з думками про Неї, коли хочеться посміхатися і жити, лише згадавши посмішку найріднішої, найулюбленішого людини, коли НЕ потрібен ніхто і ніщо без Неї, коли за кожен подих, кожен Її погляд, кожну мить поруч ти готовий віддати все … і переступити через цю грань, назавжди перетворившись з Він і Вона в Ми, ставши єдиним цілим … Це і є щастя.

Чи не можемо забути тих, кого любимо.

Кращі цитати і фрази з фільму “Вічне сяйво чистого розуму”

Як радісна доля невинного судини! Забуваючи світ забутого світу, вічне сяйво невинної душі, кожен буде зрозумілий і кожному воздасться по справах його.

Будь ласка, залиште мені цей спогад, всього лише одне … Скасуйте всі … будь ласка! Я хочу все скасувати. Чуєте? Я більше не хочу нічого прати!

Ти є у всіх моїх спогадах.

Випадкові думки в День святого Валентина, 2004. Сьогодні свято, яке придумали компанії, що виробляють вітальні листівки, щоб змусити людей відчувати себе паршиво.

Цитати про життя з фільму «Вічне сяйво чистого розуму» – Я, наприклад, завжди засмучуюсь, коли думаю про життя, що не використовую свою можливість і втрачаю дорогоцінні секунди, а життя таке коротке.

– Знаєте, Джоел, чарівництво йде. – Так. Знаю. – Що робити будемо? – Насолоджуватися моментом.

Як же неприємно витратити на людину стільки часу, лише для того, щоб дізнатися, що він так і залишився для тебе стороннім.

І побажай мені щасливого Дня Святого Валентина! … Коли подзвониш.

Я, наприклад, завжди засмучуюсь, коли думаю про життя, що не використовую свою можливість і втрачаю дорогоцінні секунди, а життя таке коротке.

Ти мене чуєш? До ранку я тебе забуду. Прекрасне закінчення дерьмово роману.

– Як я виглядала? – Щасливої. Від того, що у тебе є таємниця.

Чи схожі ми на ті нещасні пари, які завжди хочеться пожаліти? Вечеряти мерці. Я не хочу, щоб і про нас хтось так подумав

У той день ми зустрілися, ти стояла біля самої води, я здалеку тебе помітив, пам’ятаю, мене відразу до тебе потягнуло, я подумав «Треба ж, як дивно, людина стоїть спиною, а мене до нього тягне …

Чому я закохуюся в кожну жінку, яка проявляє до мене інтерес?

Ось дитина – такий безневинний, вільний, такий чистий, а потім він дорослішає і його душа наповнюється сумом і всякими фобіями.

Вона карає мене за мою чесність.

Будь ласка, залиште мені цей спогад, всього лише одне … Скасуйте всі … будь ласка! Я хочу все скасувати. Чуєте? Я більше не хочу нічого прати!

І побажай мені щасливого дня святого Валентина! … Коли подзвониш.

І навіть після цього я впевнений – ти станеш моїм порятунком.

Блаженні забувають, бо вони не пам’ятають своїх помилок.

Цитати про любов з фільму «Вічне сяйво чистого розуму» – Можна стерти любов з пам’яті. Викинути з серця – це вже інша історія.

-фарби називається “Синій джин”, такий відтінок. Класне назва? -Мені подобається.

Сьогодні свято, яке придумали компанії, що виробляють вітальні листівки, щоб змусити людей відчувати себе паршиво.

Відправ мене в такий куточок, де мене не повинно бути … і там ми перечекаємо.

Вона не дивиться на мене … на мене взагалі ніхто ніколи не дивиться!