Цитати з фільму «Залізна людина» – фрази з 1, 2, 3 частини фільму

Цитати з фільму «Залізна людина»

– Чому ти так пихкаєш, Тоні? – Я бігаю. У каньйоні. – Ти ж їдеш на машині. – Так, я їхав в каньйон побігати. (Джеймс Рудс, Тоні Старк)

– Без образ, але я не працюю в команді. – Так. Хлопець в броньованому костюмі. А зняти – хто ти без нього? – Геній, мільярдер, плейбой, філантроп. (Тоні Старк, Стів Роджерс)

– Вдома є хто? – Мама на роботі, а батько пішов за лотерейними квитками … Років шість тому. Виграв, мабуть. (Тоні Старк, Харлі Кінер)

– Це правда, що Ви використало всі дванадцять моделей Maxim’а за минулий рік? – Це відмінний питання. І так, і ні: з березневої не зрослося, але мені пощастило – на різдвяній обкладинці були близнючки. (Пратт, Тоні Старк)

Так, світ. Я люблю світ, інакше сидів би без роботи.

Найкращі цитати і фрази з фільму «Залізна людина»

«Містеру Старку притаманне компульсивний поведінка». Це було давно – минулого тижня!

У мене є для Мандарина привітання з Різдвом. Я його нарешті сформулював. Я Тоні Старк, і я тебе не боюся. Я знаю, ти боягуз. Тому я вирішив, що ти повинен померти. Я тобі допоможу. Ніякої політики, тільки старомодна помста. Ніякого Пентагону, тільки ти і я. Думаєш, я тобі по зубах? Ось мою адресу: 10660, Малібу-поінт, 90210. Двері завжди відкрита.

Урок номер один: Герої, лише порожній звук.

Я з батьком не встиг попрощатися. Сьогодні я б його запитав, що він думав про створену ним компанію, що його мучило, ніж він був незадоволений. А може він був тим лицарем без сумнівів, яким малювала його кінохроніка.

Прикольні цитати з фільму «Залізна людина» – Нерви і так були ні до біса … але я чомусь включив телевізор.

– Маю право в свій день народження. – Правда? – Так. – Я знав. Сьогодні? – Так. Це дивно, в той же день що і щороку. (Тоні Старк, Пеппер Поттс)

– А ти чудо! Ти дивно лукавість. Як тобі вдається? Ти не подвійний агент, ти потрійна дрянь! Я в житті таких не бачив. У тебе є хоч щось справжнє?

– Вас називають «Да Вінчі нашого часу». Що скажете на це? – Це маячня – я малювати не вмію. (Крістін Еверхарт, Тоні Старк)

Тоні Старк змінив обличчя військової промисловості, відстоюючи свободу і захищаючи інтереси Америки по всій земній кулі.

Мені колись зустрічатися, я хочу зараз когось, думаю, це вона.

Спочатку ми всі працюємо з захопленням. Чистий наука … Потім включається егоїзм, одержимість, і, рано чи пізно, стаєш заручником амбіцій. (Майя Хансен)

Хтось із знаменитих сказав, ми самі породжуємо своїх демонів. Що він мав на увазі, хто це сказав – не важливо. Я приєднуюся, і тепер це висловлювання прозвучало з вуст відразу двох знаменитих хлопців.

Деякі кращою зброєю називають, то з якого і стріляти не треба. Я з ними в корені не згоден. Я виберуть те, яким досить вистрілити один раз. Так батько робив. Так Америка робить. І до сих пір цілком успішно. Знайдіть привід спустити цих крихт з повідця, і я вам особисто гарантую хлопці, ворог ніколи не виповзе зі своїх печер.

Вибач, приятель, але це – крутомобіль, а отстоймобіль позаду.

– Урра! Відмінно спрацьовано, хлопці. Давайте завтра не прийдемо? Візьмемо відгул на день? Ви пробували шаурму? У двох кварталах звідси роблять якусь шаурму. Не знаю, що це, але мені хочеться.

Вони можуть забрати мій будинок, мої гроші і мої іграшки. Але є те, що вони ніколи в мене не заберуть. Я – Залізна людина.

Цей світ далекий від досконалості, але нам в ньому жити. Якщо одного разу зброя не знадобиться для боротьби за мир, я клянусь, буду ліпити цеглини для лікарень.

Саме чудове в Тоні, і саме ж найгірше – він вічно працює.

Воювати – НЕ лапу смоктати, доведеться попітніти небагато.

Я не звихнувся остаточно лише тому, що ти була поруч. Мені пощастило. Я люблю тебе дуже, але, рідна, я не можу спати. Ти лягаєш, а я спускаюся сюди, працюю. Просто нові загрози неминучі, і я повинен захистити найдорожче, що у мене є – тебе.

– Знаєш, у кожного має бути хобі. – І ти в своєму хобі, ходиш по вітальні. – А я його … розношується. Нові речі підтискають мою гідність …

Висловлювання і цитати з фільму «Залізна людина» – Відповім серйозно. Мій батько говорив, що світ міцніше, якщо у тебе дубина міцніше.

Я бачив, як американських солдатів вбивають моїм зброєю.Яке створювалося, щоб служити їм. І я зрозумів, що я став предаком системи процвітаючою в своїй безвідповідальності.

День 11, тест 37, конфігурація 2.0, через брак вибору дубина залишається за пожежного. Якщо вогонь не з’явиться, а ти мене знову заллєш, подарую якомусь коледжу.

Хтось із знаменитих сказав: «Ми самі породжуємо своїх демонів». Що він мав на увазі? Хто це сказав? Неважливо. Я приєднуюся, і тепер це висловлювання прозвучало з вуст відразу двох знаменитих хлопців.