Цитати з фільму «Зелена книга» – красиві фрази героїв кіно

Цитати з фільму «Зелена книга»

Мало одного таланту – потрібна сміливість, щоб змінити світ

– Який ще досвід у вас є? – Зв’язки з громадськістю.

Присягаюся своєю тещею, я не брешу.

– У Вас є сім’я, док? – В якійсь мірі. – В якійсь мірі? Вона або є, або її немає. – Довго розповідати, Тоні. – А ми кудись поспішаємо? Викладайте!

Всі існуючі нині суспільства бачать в жінці тільки товар. Схід розглядає її як предмет купівлі-продажу, захід же відмовляється визнавати в ній жінку.

Прикольні фрази і цитати з фільму «Зелена книга»

Світ повний одиноких, бояться першого кроку.

Насиллям нічого не доб’єшся. Перемогти можна лише зберігаючи гідність. (Дон Ширлі)

Бути генієм – недостатньо. Потрібна велика мужність, щоб міняти погляди людей.

Не можу ж я щодня з’їдати 26 хот-догів.

Цитати зі змістом з фільму “Зелена книга” – Знання – природне право кожної людини, і ніхто не повинен позбавляти людину цього права, тільки сама людина може відмовитися від нього.

Тобто я недостатньо чорний, і недостатньо білий. Скажи, Тоні, хто я такий ?! (Дон Ширлі)

– Мені здається, що вашим манерам не вистачає витонченості. – Слухай, чого ти мені яйця крутиш? – Я впевнений, що ви здатні на більше.

Мені і так проблем вистачає, тепер ще й за свою балаканину переживати?

Обов’язкове регламентоване навчання за програмами означає на ділі примусове насадження невігластва серед мас. Всі держави, що зводять процес навчання в рамки офіційних програм і змушують своїх громадян навчатися виключно в межах офіційно встановлених і схвалених предметів і дисциплін, здійснюють над своїми громадянами насильство. Всесвітня культурна революція повинна розтрощити прийняті нині в світі методи навчання і звільнити людську свідомість від тенденційних програм і навмисної перебудови смаків, понять і умонастроїв людини.

завжди віддавала справі повністю. На роботі – працюй, якщо смішно – смійся, і завжди їж, ніби в останній раз. (Тоні Валілонго)

Я нормально харчуюся. В основному гамбургерами.

Питання не в тому, повинна або не повинна працювати жінка. подібна постановка вульгарна і абсурдна, оскільки товариство зобов’язане забезпечити роботою всіх своїх здатних до праці членів, будь то чоловіки або жінки. Справа в тому, що кожен повинен виконувати таку роботу, яка йому підходить, і не повинен примушувати виконувати невідповідною для нього роботи. Змушувати дітей виконувати роботу дорослих – свавілля і насильство. змушувати жінку виконувати роботу чоловіки – також свавілля і насильство.

– Товстун Полі поставив полтинник, що об’їсть мене з хот-догів – зжер 24, він просто тварина. – Ти з глузду з’їхав?! Ти програв полтинник? – Долорес, ну що ти … Я з’їв 26. (Долорес, Тоні Базіка)

Я просто розповідаю казки людям – і вони роблять те, що я хочу.

Мені відкрилося, що мета людей – щастя. Що щастя – це обіцяний або втрачений рай. Шлях до нього – свобода. Той, хто в чомусь потребує, не вільний, він – раб своєї потреби. Той, хто має потребу, не може бути щасливим, бо він не вільний. За свободу треба постійно боротися, щоб зберегти її; в цьому і полягає радість праці.

Його мистецтво варте уваги богів. (Тоні Валілонго)

Я виправ свої шкарпетки і висушив їх на телевізорі. Краще б я взяв праска.

Експлуатація людини людиною, прагнення людини привласнити собі більше, ніж йому необхідно, є відходом від природних правил, початком деградації і відступу від здорових норм життя людського суспільства і початком зародження експлуататорського суспільства.

Ніколи не розмахуй пачкою грошей в барі.

Не можна перемогти за допомогою насильства.

Цитати і вислови з фільму «Зелена книга» – Людина, як фізична особа, повинен мати свободу самовираження і навіть будучи божевільним мати право на свободу вираження безумство.

Гідність – ось в чому сила.

Партія – це сучасна диктатура, це сучасне диктаторське знаряддя правління, оскільки партія – це влада частини над цілим.

Іноді ти нагадуєш мені будинок. Будинок з ліхтариками, які світяться щастям.

Він всього лише найбільший піаніст в світі.