Цитати зі змістом для Інстаграмма – красиві і мудрі висловлювання

Цитати зі змістом для інстаграмма

Люди, будь ласка, – Уважайте, коли ви щасливі. (Курт Воннегут)

Любов неможливо приховати, а коли вона проходить, приховати це ще важче (Флоріан)

Людина честі не може дозволяти, щоб серце брало верх над волею, тому що інакше чим відрізняється благородіє від свинства? (Анатолій Брусникин)

Я не йду, просто іноді мене немає … (Еріх Марія Ремарк)

Завдання життя не в тому, щоб бути на боці більшості, а в тому, щоб жити згідно з внутрішнім, усвідомлював тобою законом. (Марк Аврелій)

Життєві цитати для Інстаграмма з глибоким сенсом

Головна перешкода більшості людей – внутрішній діалог, це ключ до всього. Коли людина навчиться зупиняти його, все стає можливим. Найнеймовірніші проекти стають здійсненними. (Карлос Кастанеда)

Серце – ось істинний важіль всього великого. (Людвіг Бетховен)

Ми живемо лише для того, щоб пізнавати красу. Все інше – очікування. (Халіль Джебран)

Людські можливості настільки безмежні і таємничі, що воїни, замість того щоб міркувати про це, вважають за краще використовувати їх без надії зрозуміти, що вони собою представляють. (Карлос Кастанеда)

Цитати для Інстаграм зі змістом – Вкрай просто природа сама розбирається в нашій типовості: чим у особистості більше розуму, тим сумніше доля цієї особистості. (Ігор Губерман)

Якщо нижній ґудзик сорочки застібнути неправильно, то і всі інші будуть застебнуті неправильно. У житті буває багато помилок, які самі по собі не помилки, а слідства першої, неправильно застебнутій гудзики. (Фабіо Воло)

З любові не робили б божества, якби часто вона не творила чудес (Антуан Прево)

У кожній із областей нашого життя, в кожному куточку, втратити себе означає придбати щось більше. (Роберт Льюїс Стівенсон)

Кожному з нас дана лише маленька іскра божевілля. Намагайтеся не загасити її. (Робін Вільямс)

Завжди працюй. Завжди люби. Люби дружину і дітей більше самого себе. Не чекай від людей подяки і не засмучуйся, якщо тебе не дякують. Повчання замість ненависті. Посмішка замість презирства. Май завжди в своїй бібліотеці нову книгу, в погребі – нову пляшку, в саду – свіжу квітку. (Епікур)

Людям, що зважилися діяти, звичайно бувають удачі. Навпаки, вони рідко вдаються людям, які тільки і займаються тим, що зважують і зволікають. (Геродот)

Не лізь туди, куди не треба – каменів підводних уникнеш, як вчинити, заплата твоя, повір, підкаже саме життя! (Щерблюк Людмила)

Любов – це радість, яка нас терзає, але це роздирання приносить нам радість (Скриб)

Тіло – це багаж, який доводиться нести з собою все життя. Чим більше зайвої багажу, тим коротше подорож. (Джек Кенфілд)

Якщо у Бога є щодо мене задум, нехай Він тоді спуститься сюди і пояснить, у чому він … тому що я не знаю! ( «Альфа Дог»)

Те, що зробило прекрасної моє життя, зробить прекрасної і мою смерть. (Чжуан Цзи)

Якщо ви хочете високо піднятися, користуйтеся власними ногами. Не дозволяйте нести себе, не сідайте на чужі плечі і голови … (Фрідріх Ніцше)

Будь каменем твердим я, полірувати почнуть; будь воском м’яким я, бездумно ізомнут; будь цибулею зігнутим, прихоплять тятивою; будь я прямей стріли, подалі запульнут. (Омар Хайям)

Зроби крок, і дорога з’явиться сама собою. (Стів Джобс)

Хорошим учителем може бути лише той, хто сам був хорошим учнем. (Балканська приказка)

У світі так багато прекрасного, що часом думаю, що я не звідси. (Джонні Депп)

Світ жалюгідний лише для жалюгідного людини, світ порожній лише для пустого людини. (Людвіг Фейєрбах)

Цитати і вислови зі змістом для Instagram – Кожне мить життя – ще одна можливість. (Габріель Гарсіа Маркес)

У мене немає часу, щоб перевести те, що я розумію, в форму розмови. Я вичерпав всі розмови, коли мені було дев’ять років. (Курт Кобейн)

Треба дивитися в обличчя своїм страхам. Тільки так їх можна подолати. (Ельчин Сафарли)