Ванільні статуси

Ванільні статуси

А вона любить молочний шоколад, запах ванілі, ніч, міцну каву вранці, вишню, вершки і … тебе.

Неможливо люблячи цілувати з відкритими очима. Тому що коли цілуєш люблячи, на твої повіки обережно маленькими ніжками настає ніжність …

Окуляри в яскравій оправі, розпатлане волосся, кеди на ногах, товста книжка у величезній сумці, в очах цинізм, смак ванілі і хамувата посмішка на губах.

І знову кави і сигарети … втомлена … але все така ж наївна …

А вона така ванільна, але я ніколи не назвала б її солодкою. – Ванільні статуси

– Ти така ванільна. – фу .. бл * ти хоч раз в житті ваніль пробувала?

Добре, коли красиво. Добре, коли слова не порожні. Коли сни кольорові, жарти смішні, вітер м’який, спогади приємні. Добре, коли є таємниця, збудлива інтерес. Коли губи м’які, а дотики ніжні, коли приємно. Коли є майбутнє і воно пахне ваніллю і карамеллю)))

Я коли-небудь вийду на вулицю, відкину волосся, дістану нелюбимий телефон, вдихну повітря і подзвоню, щоб попросити вибачення у всіх тих, кому я зробила боляче.

Вона буде слати тисячі повідомлень різним людям, загравати, звиватися серед хтивих мажорних хлопців, щоб вони думали, що вона з ними, але вона подумки з тобою … і ти, дивлячись на це, все так же відчайдушно думаєш, як ж ця сука прекрасна.

Мої губи в карамелі, я пахну ваніллю, а мої сльози смаку полуничного сиропу … Я дуже солодке – у тебе жопа злипнеться !!!

Вона любить ванільні сни, кава, дощ і тебе.

Я скромна. Чи не домагаюся хлопчиків. Та й хитра. Я люблю бути простий, сміятися з друзями, щиро без пафосно – натягнутих посмішок. Добра. Страсна. Я не люблю віскі, карамель і міні спідниці. Я люблю речі з тегом NY, ваніль і солодкий чай.

Осінь – це сигаретний дим, жовте листя, кола з ваніллю і відсутність тебе.

… Я боюся дивитися твої нові фотографії. Я боюся, що ти там не один …

Натягую фальшиву усмішку. Міняю сумний погляд на веселий. Дивлюся на світ скляними очима. І знаєш, люди вірять, що у мене все добре. Наївні.

Дівчина з очима кольору життя .. Вона любить сонце, така ніжна, така горда .. Подобається? .. Не можна .. Не твоя ..

Ванільні статуси – Ванільні дівчинки ванільними пальчиками пишуть про свою ванільною любові.

Ваніль, Сни, Шоколад, Сніг, Ти …

Ванільні сни, шоколадна життя і полуничне настрій – все що потрібно нам – жінкам)

Гірка кава, гіркий шоколад, гірка правда. А кажуть, що життя солодке. Дурні.

Вона просто любить осінь. Дитячий орбіт і не вміє бути одна. Вона ще обов’язково знайде туфлі своєї мрії. Чоловіка усього життя і саму себе.

Ми звикаємо посміхатися тим, кому не хочеться посміхатися, і виглядати чудово в той момент, коли хочеться кричати від болю.

У любові особливо чудові паузи. Наче в ці хвилини накопичується ніжність, що проривається потім солодкими ванільними виливами.

Ношу літо на кінчиках вій. Дивлюся на небо крізь відображення калюж. Пахну зливами і ваніль | you |. У моїх очах живе ніжність, а в волоссі – вітер.

А я не пахну ваніллю, і не п’ю щовечора мартіні. Чи не закурюю після кожної невдачі. Рідко п’ю каву. Я не така як ви. Я звичайна.

Вона живе мріями. І вірить, що чекати залишилося не довго. Вона намагається вгадати чужі думки і емоції. І сподівається що її власні не вгадає ніхто … Вона все чекає коли ж впаде зірка … Вона вірить в чудеса і знає, що буде обов’язково щаслива …

Такі як я стають рок зірками, божевільними художниками, працівниками моргу, але ніяк не улюбленими дівчатами.

Вона змінилася всім на зло. Вона зводить з розуму мільйони чоловіків … А коли приходить додому, кутається в великий теплий светр, знімає усмішку, п’є гарячий чай з лимоном і гірко плаче.

Осінь – це кава з корицею, кленове листя, різнокольорові, як частина дитячого малюнка, теплі, ніжні плюшки з ваніллю і тонкий запах диму.

Можливо, вона не ідеальна, не дівка твоєї мрії, і не всі хлопці у її ніг. Буває, вона істеричка, психопатка. Зате любить тебе по-справжньому. – Ванільні красиві статуси

Ванільні статуси