Зворушливі слова на День Перемоги 9 травня

Зворушливі слова на День Перемоги 9 травня

З Днем Перемоги! Це свято з кожним роком віддаляється від нас. Але ми ніколи не повинні забувати про тих героїчних вчинках, які вчинили наші предки в ім’я свободи, честі і благополучного життя. У це свято хочеться в першу чергу побажати миру. Адже ніщо не коштує дорожче, ніж людські життя, сльози матерів, зламані долі величезної кількості людей. Нехай ця перемога надихає тільки на добрі вчинки, любов до Батьківщини. Нехай ніхто і ніколи не побачить війни.

Як привітати тебе в День Перемоги, і які слова мені сказати? У це свято лише мирного неба, я сердечно хочу побажати!

З Днем Перемоги! Нехай мужність і героїзм цього великого свята ніколи і ніким не забуваються. Нехай дух перемоги надихає серця і веде вперед – до нових подвигів, успіхів і досягнень. І нехай весь світ завжди живе в світі, а про війни нагадує лише цей священний свято.

Відгриміла війна, пройшли роки, світ на вулицях наших панує, але ми пам’ятаємо минулі негаразди, і ніхто вже не буде забутий!

День Перемоги сьогодні! Лику! І квіти ветеранам несемо. Разом з ними про битвах сумуємо, і сильніше дорожимо кожним днем!

Найзворушливіші слова на День Перемоги 9 травня

Нехай буде навіки для вас це свято, хоч з сумом від болю втрат і втрат, але світлий і радісний щастя посланник, до надії і віри заповітні двері.

День Перемоги 9 Травня – свято миру в країні і весни, в цей день ми солдат згадуємо, що не повернулися в сім’ї з війни.

День Перемоги 9 Травня – свято миру в країні і весни. У цей день ми солдат згадуємо, що не повернулися в сім’ї з війни.

Вітаємо з Днем Перемоги – легендарним, світлим днем. Ми бажаємо миру в домі, в суспільстві, в країні рідної. Ми бажаємо, щоб на світло надалі ніде і ніколи не трапилася, чи не розверзлася більше жодна війна.

Зворушливі слова на 9 травня – День Перемоги – свято сивини наших прадідів, дідів і хто молодший. Навіть тих, хто не бачив війни, але її крилом зачеплений був кожен, вітаємо з Днем Перемоги ми!

Зі святом Перемоги, славним, легендарним, нехай Господь дарує мир на всій землі, не загасне пам’ять в серці вдячному, тьмяніє злато на гербовому орле!

Нехай буде навіки для Вас це свято, хоч з сумом від болю втрат і втрат, але світлий і радісний щастя посланник, до надії і віри заповітні двері.

Май. Росія. Цвіте весна. Відгриміла давно війна. І сьогодні у братських могил згадаємо тих, хто нам життя зберіг.

Я б’ю на сполох, та так, щоб чути було, в дні юності давно минулих років, не тому, що юність ми забули, а в пам’ять тих, кого вже в житті немає.

Славний свято Великої Перемоги сонце яскравою посмішкою освітить, знову нагадає нам подвиги дідів. Вдячні їм внуки і діти.

9 Травня – день великої Перемоги, день пам’яті про подвиги і самопожертву наших дідів і прадідів … Нехай ніколи більше блакитне небо не чорніє, і земля не здригається від ударів. Бажаю миру і добра!

З Днем Перемоги! Бажаю, щоб над головою завжди було мирне небо, щоб цей світ кожен день дарував тільки щастя, радість, веселі усмішки і дзвінкий сміх дітей. Нехай відгомони війни залишаться лише в книгах і фільмах, нехай в серцях наших живе гордість за подвиги героїв Вітчизни.

З Днем Перемоги! З дев’ятим всіх травня! Побажаємо за життя всім раю, щоб світ і свобода витали, а на обличчях посмішки блукали!

День Перемоги – велике, всенародне свято, яке прийнято називати святом зі сльозами на очах. З кожним роком все менше залишається серед нас ветеранів Великої Вітчизняної війни, але пам’ять про їхні подвиги в ті грізні і страшні роки не зітреться ніколи! Давайте ж будемо оберігати наше мирне небо, оточувати турботою і увагою славних ветеранів! Нехай салют Великої Перемоги наповнить серця радістю і гордістю за героїв війни, що захистили рідну землю!

З Днем Перемоги! Світле свято дарує радість і квіти: кожен весел, кожен щасливий, усюди прапори і кульки!

Я розумію, що значить Перемога Для ветеранів, які пізнали всі біди Страшної війни, уцілілих надією, Що День Перемоги прийде неминуче.

У небі святковий салют, феєрверки там і тут. Вітає вся країна славних ветеранів. А квітуча весна дарує їм тюльпани, дарує білу бузок. Що за славний травневий день?

У День Перемоги я тобі бажаюбез війни прожити і без печалі! Щоб ніколи ні діти, і ні внуки не брали автомати в свої руки!

День Перемоги – велике свято для всієї країни. У цей день перш за все хочеться сказати «спасибі» за життя і мирне небо над головою, а ще побажати миру і процвітання, здоров’я і щастя, успіхів і благополуччя.

З Днем Перемоги! Радійте мирному небі і бережіть його. Цінуйте життя і живіть так, щоб кожен прожитий день був вдячністю за подвиг наших батьків і дідів. Привітайте в День Перемоги ветеранів. Вони нам подарували життя, коли врятували весь народ. Щастя, здоров’я і миру, а мужності, сміливості та відваги знайдеться місце і в мирному житті, щоб долати звичайні життєві проблеми, але тільки не тяготи війни.

У цей день ми вітаємо ветеранів, захисників рідної України, які відстояли право народів світу бути вільними. Вічна слава всім полеглим і тим, хто вижив, у тій страшній війні!

Дуже зворушливі слова на 9 травня – У День Перемоги, ветерани, не дивлячись на свої рани, все приходять на парад, ордена вогнем горять!

З Днем Перемоги вас солдати, заступили ви, колись, як щитом, є країною, щоб не дісталася вона ворогові!

Уклін вам низький, до землі, за те, що Батьківщину врятували!

Травневий свято – день Перемоги відзначає вся країна. Надягають наші діди бойові ордени.