Зворушливі статуси на День матері – слова ніжні і милі до сліз

Зворушливі статуси на День матері

Дорогі Мами! З Днем Матері! Бережіть своїх мам. Щоб вони не говорили, все одно вони нас люблять! Вони роблять все для нас. А найголовніше – вони подарували нам життя!

Без сну ночей твоїх пройшло чимало, турбот, тривог за нас не перелічити, земний уклін тобі, рідна мама за те, що ти на білому світі є.

Зараз ти вважаєш, що мама тебе зовсім не розуміє і не хочеш з нею спілкуватися, коли вона просить. А колись ти довгими вечорами сиділа біля вікна і чекала тільки одного – коли мама прийде з роботи … звичайно, ти цього не пам’ятаєш …

Найскладніше для мами – погодитися з тим, що у інших мам теж найкращі діти.

Бути жінкою непросто! Ми граємо різні ролі в житті: дружина, подруга, сестра, коханка і т. Д. Але лише одна РОЛЬ робить нас неповторними і незамінними: РОЛЬ МАТЕРІ!

Найзворушливіші статуси до Дня матері

Моя матуся рідна, в це світле свято з традиційного танцю вітаю і бажаю щастя.

Зітхають матері в тиші, в тиші ночей, в тиші тривожною. Для них ми вічно малюки і з цим сперечатися неможливо.

Мама, прости, що так рідко дзвоню. Мам вибач, що часом огризався. Побут і робота. Я так втомлююся ….. Мам … я в тебе все сильніше потребую. Мам, може мені приїхати, допомогти? Я так сумую, що серце – на шматки … Нехай я не найкраща дочка, але я люблю тебе …. ДУЖЕ-ДУЖЕ ….

Милі статуси і цитати на День Матері – Бережи маму: цінуй кожну хвилин, проведену з нею, адже потім все це нічого не буде, дорожи їй і будь мудріший.

Моя рідна, кохана, єдина і неповторна МАМОЧКА, я тебе вітаю! Здоров’я тобі на багато-багато років! Спасибі, що ти є у мене!

Сьогодні день Матері! Маму привітайте вона посміхнеться ..! Мама найдорожче що ми маємо і боїмося втратити і не хочемо втрачати …

Без мами дуже важко, і меркне все навколо … Родней на світі немає її, вона – твій найближчий друг.

З роками, ставши дорослішими, в почуттях суворіше, раптом серцем починаєш розуміти: немає людини ближче і дорожче, ніж жінка, якій ім’я – Мама …

Мама – це ніжний промінчик сонця, мама – це океан любові. Тільки та, хто мамою зветься, щастям наповнює дитинства дні.

Усіх мам зі святом! Нехай вони нас радують своєю присутністю кожен день! А не тільки в свято ми про них згадували! Живіть довше і будьте здорові!

Сьогодні день матері. Нічия любов не замінить любов мами!

Просто вмійте говорити мамі “прости” і “я люблю тебе” … Ми говоримо надто багато слів, а їм потрібно всього лише тільки це.

МАМА – найкращий поліглот. Вона безпомилково розуміє серцем такі звуки, прислівники і словосполучення свого чада, які будь-якій іншій людині в принципі осягнути неможливо …

Мама, мила моя, як же я люблю тебе! Твої руки і очі, вічно в них лише доброта.

Чи можу побажати тільки одне мамам! Бережіть себе в сучасному світі, будьте коханими і завжди бажані, і молоді, і літні!

Мама – це єдина людина, у якого завжди можна запитати рада, і вона тобі відповість і буде права! Так що бережіть своїх МАМ! ВОНИ для нас все!

Мама, спасибі за все хороше, прости за все погане.

Бережіть своїх матерів, як квіти від холодної хуртовини – їх любов у сто крат гарячої, ніж друзів і улюбленої подруги …

Від душі бажаю тобі: будь завжди ти молода, будь здорова і струнка, будь красива і сильна!

Сльози матері – краплі, які обпалюють і роблять болючіше навіть власної крові.

Коли часом життя влаштує прочухана, і обручем сталевим мені стисне груди, шепочу, як в дитинстві: «Мамочко, дай ручку!», І легше раптом стає мій шлях!

Кожна мати повинна пам’ятати, що одного разу її дочка буде слідувати її прикладу, а не її порадою.

Терпіння матері схоже на тюбик зубної пасти – воно ніколи не закінчується повністю.

Зворушливі статуси зі змістом на День Матері – Мама – це людина, яка може замінити всіх, але її ніхто і ніколи замінити не зможе.

Мама твої очі повинні сяяти! Не плакати, не страждати!